بانوی پیر موضع خود برای تقویت خط حمله‌اش در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی را تغییر داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گزارش رسانه‌های ایتالیایی حاکی از انصراف باشگاه یوونتوس از خرید آلوارو موراتا به دلیل حقوق درخواستی بالای اوست. نمایندگان باشگاه یوونتوس در روزهای اخیر با مهاجم چلسی و مدیربرنامه او وارد مذاکره شده‌اند، اما جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس تأکید کرده است که هیچ قراردادی میان طرفین منعقد نمی‌شود.

طبق اعلام نشریه توتواسپورت اتلتیکومادرید خواهان جذب موراتا با قراردادی به ارزش ۶۰ میلیون یوروست، ضمن اینکه یوونتوس هم حاضر نیست به بازیکن اسپانیایی سابق خود برای بازگشت به تورین همان ۱۰۰ هزار پوند در هفته‌ای را بپردازد که از چلسی می‌گیرد. به همین دلیل توجه بانوی پیر به آنتونی مارسیال، مهاجم فرانسوی موناکو معطوف شده است، کسی که در حال حاضر از منچستریونایتد ۳.۵ میلیون یورو در هر فصل حقوق می‌گیرد.

قرارداد مارسیال با شیاطین سرخ در انتهای فصل آینده به پایان می‌رسد و به همین دلیل یووه امیدوار است که او را با رقمی نسبتاً‌ پایین از چنگ من‌یونایتد درآورد. البته در قرارداد او با منچستری‌ها بندی وجود دارد که به آنها اجازه می‌دهد یک سال دیگر مهاجم فرانسوی‌شان را در اولدترافورد نگه دارند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.