مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که بازیکنان این تیم تا آخرین نفس برای مردم ‌می‌جنگند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا خانزاده در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره حال و هوای اردوی تیم ملی در فاصله ۱۹ روز تا شروع جام جهانی اظهار داشت: حس و حالی که بازیکنان دارند، وصف نشدنی است. هر بازیکنی دوست دارد که در این تورنمنت حضور داشته باشد و طبیعی است که من هم از این قاعده مستثنی نیستم. چیزی که مشخص است اینکه عزم، جسارت و غیرت زیادی در بین بازیکنان دیده می‌شود و آنها تلاش می‌کنند تا بتوانیم اتفاق خوبی را در روسیه رقم بزنیم و بتوانیم به هر نحوی دل مردم ایران را شاد کنیم.

وی درباره تمرین‌های پرفشار این روزهای تیم ملی خاطر نشان کرد: به‌هرحال این موضوع کاملاً طبیعی است که برای رسیدن به یک هدف بزرگ باید سخت کار کنیم و این راه را ادامه بدهیم. سعی می‌کنیم روزبه‌روز بهتر تمرین کنیم تا به آن هدفی که در ذهن داریم، برسیم. ما از همه چیزمان زده‌ایم و فقط به این فکر می‌کنیم که بتوانیم در جام جهانی موفق شویم. خدا را شکر در کمپ بشیکتاش امکانات فوق العاده‌ای برای تیم ملی فراهم است و باید از مسئولان فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی به خاطر چنین اردویی قدردانی کرد.

خانزاده در پاسخ به سؤالی درباره جو موجود در اردوی تیم ملی گفت: همه بازیکنان، بزرگی جام جهانی را درک کرده‌اند. در تیم همه ما برای هم مثل برادر هستیم و جوی کاملاً صمیمی در اردو وجود دارد. تک‌تک ما می‌دانیم که با یک کار تیمی و با زحمت و تلاش گروهی و تیمی می‌توانیم به آنچه در ذهن داریم برسیم. ما دست به دست هم می‌دهیم تا با کمک خدا نتیجه خوبی در جام جهانی بگیریم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان درباره رقابت بازیکنان برای حضور در خط دفاعی هم گفت: رقابت در تیم ملی فوق العاده است. خدا را شکر بازیکنان آماده هستند و سخت تلاش می کنند. تمام سعی ما این است که بتوانیم برای تیم ملی مثمرثر باشیم. چیزی که در تیم ملی اهمیت دارد این است که هر کس بازی می‌کند بتواند از پرچم مقدس ایران دفاع کند. این را از هر بازیکنی که در تیم ملی حضور دارد، بپرسید می‌بینید که نظر همه یکسان است. خانزاده درباره رقبای ایران در جام جهانی هم گفت: حریفان ما قابل بحث کردن نیستند. قهرمان جهان، قهرمان اروپا و قهرمان آفریقا در این گروه هستند، اما قطعاً حساس‌ترین بازی برای ما دیدار برابر مراکش است. تمام تمرکزمان را برای بازی برابر این تیم می‌گذاریم تا بتوانیم با یک نتیجه خوب از این بازی خارج شویم. هر چند کار خیلی سختی در این گروه داریم، اما خدا به لطف امام رضا (ع) و حضرت زهرا (س) کمک‌مان می‌کند و این تلاش‌های شبانه‌روزی کادر فنی و بازیکنان به نتیجه می‌رسد و نتایج آبرومندی در روسیه کسب خواهیم کرد.

وی با اشاره به تمجید رسانه‌های بزرگ دنیا از تیم ملی ایران گفت: وقتی می‌بینیم که رسانه‌های معتبر دنیا در بین تیم‌های آسیایی، با وجود دشواری گروه ایران، شانس تیم ملی را برای کسب نتیجه در روسیه بیشتر از سایر تیم‌ها می‌دانند این موضوع باعث افتخار و غرور همه است، اما به همان میزان هم از سنگینی مسئولیت‌مان حکایت دارد. باید دوچندان تلاش کنیم و مردم ایران هم مطمئن باشند که تک تک اعضای تیم ملی هر کاری می‌کنند تا نام ایران در جام جهانی مثل این چند سال در فوتبال رو سفید باشد. نباید فراموش کنیم این افتخاراتی که کسب شده به خاطر تلاش‌های کادر فنی‌مان بوده است و فکر می‌کنم اصلاً درباره کاری که توسط این کادر و این تیم انجام شده جای بحثی باقی نمی‌ماند و همه چیز مشخص است.

خانزاده با اشاره به انتظارات هواداران از تیم ملی هم گفت: ما هر کاری لازم باشد برای موفقیت تیم ملی انجام می‌دهیم و از آن طرف توقع‌مان از هواداران و رسانه‌ها این است که فقط از تیم ملی حمایت کنند. مطمئن باشند که این حمایت‌ها بی‌جواب نخواهد ماند، چون ما بازیکنان تیم ملی تا آخرین نفس تلاش می‌کنیم تا اتفاق خوبی برای کشورمان بیفتد.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان درباره بازی برابر ترکیه هم اظهار کرد: ترکیه از تیم‌های خوب و محکم اروپاست که مطمئناً بازی با این تیم به تیم ملی کمک زیادی خواهد کرد. شما می‌بینید که بشیکتاش به‌عنوان یک تیم باشگاهی ترکیه چه امکاناتی دارد. این را می‌شود در سطح بالاتر در تیم ملی ترکیه دید. بنابراین با توجه به این امکانات سخت افزاری و پیشرفت ترکیه در سال‌های اخیر، مطمئناً بازی خیلی سخت و جالبی برای ایران و ترکیه خواهد بود و امیدوارم با انجام این بازی یک گام دیگر به آمادگی‌مان نزدیک‌تر شویم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.