مسئولان اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان گیلان امروز جلسه‌ سرنوشت‌سازی با مالک باشکاه سپیدرود برای تعیین تکلیف این باشگاه برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون باشگاه سپیدرود و بحث مالکیت این باشگاه مطرح شده است و حتی برخی افراد خبر از گرفته شدن مالکیت باشگاه پرطرفدار رشتی از جواد تن‌زاده می‌دهند.

مریم بخشی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره آخرین وضعیت این باشگاه اظهار داشت: امروز جلسه‌ای با هیئت فوتبال و آقای تن‌زاده داریم و امیدواریم به جمع‌بندی خوبی برسیم. در این جلسه تعهدات تن‌زاده و کارهایی که باید او انجام می‌داده است را بررسی و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد در جلسه امروز مالکیت باشگاه سپیدرود از تن‌زاده گرفته شود، تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان به این صورت به موضوع ورود نمی‌کند، ما نتیجه حکمیت را اعلام خواهیم کرد و ان‌شاءالله چیزی که به صلاح باشگاه سپیدرود است، اتفاق خواهد افتاد. الان خیلی از هواداران تأکید دارند که مالکیت از تن‌زاده گرفته شود، اما ما باید طبق قرارداد و مسائل حقوقی عمل کنیم و نمی‌توانیم برای جلب رضایت بخشی از هواداران چیزی را بگوییم که در آینده برای سپیدرود دردسرساز شود. ما باید راهکار قانونی خودمان را پیش بگیریم تا به یک جمع‌بندی نهایی برسیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.