بازیکن فصل گذشته تیم‌های پدیده و ذوب‌آهن اعتقاد دارد که جدایی از سرخپوشان مشهدی باعث شده است تا او تیم ملی را از دست بدهد.

اکبر ایمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد فصلی که در دو تیم لیگ برتری پشت سر گذاشت، گفت: من در پدیده شرایط بسیار خوبی داشتم و حتی به تیم ملی هم رسیدم. متأسفانه در این تیم با مشکل مالی مواجه شدم و شرایط طوری بود که حتماً باید پول می‌گرفتم تا مشکلم برطرف شود، ولی این اتفاق رخ نداد. در نهایت تصمیم گرفتم به ذوب‌آهن بروم، اما جدایی از پدیده باعث شد تا تیم ملی را از دست بدهم.

وی در مورد مصدومیت‌های متعددش در ذوب‌آهن تأکید کرد: وقتی به اصفهان رفتم دو روز بعد قلعه‌نویی در بازی با سپاهان از من استفاده کرد، ولی مصدومیت‌ها دیگر دست من نبود. بعد از آن هم تیم نتیجه گرفت و طبیعی بود که قلعه‌نویی به ترکیب تیم برنده دست نزند. اگر در پدیده می‌ماندم احتمال داشت به جام جهانی بروم، ولی من که نمی‌توانستم آینده را پیش‌بینی کنم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که برای فصل بعد چه تصمیمی خواهد گرفت، اظهار داشت: فعلاً چیزی معلوم نیست و باید دید ذوب‌آهن پیشنهاد می‌دهد یا خیر. البته من از چند تیم دیگر هم پیشنهاد دارم.

ایمانی در مورد خط خوردن سیدجلال حسینی و وریا غفوری از فهرست نهایی تیم ملی که حاشیه‌های زیادی را در این چند روز ایجاد کرده است، تصریح کرد: آنها پارسال جزو بازیکنان خوب لیگ بودند، ولی تصمیم‌گیرنده اصلی سرمربی تیم ملی است. مطمئناً کی‌روش بهترین‌ها را به جام جهانی می‌برد چون یک مربی کاملاً حرفه‌ای است. من با او کار کرده‌ام و زمانی که در تیم ملی بودم از حرفه‌ای‌گری تیم ملی و کی‌روش لذت می‌بردم. امیدوارم که تیم ملی در جام جهانی نمایشی آبرومندانه داشته باشد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.