دسترسی رایگان به ورزشگاه رویارویی تیم‌های ملی ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فراهم شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کازان، در مدت برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در این شهر ۱۵ ون ویژه اطراف کازان‌آره‌نا مستقر خواهند شد و تماشاگران می‌توانند دسترسی آسان و سریع به آنها داشته باشند.

استفاده از ون‌ها برای تماشاگران فوتبال رایگان خواهد بود و هر ۳ دقیقه در ایستگاه‌ها حضور می‌یابند. بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه شهر کازان برگزار خواهد شد.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال بسته‌شدن قلمرو ورزشگاه لوژنیکی مسکو به عنوان محل برگزاری دیدارهای افتتاحیه و فینال است.

دسترسی به ورزشگاه لوژنیکی مسکو در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه با محدودیت‌هایی برای عابران پیاده و وسایل نقلیه همراه خواهد بود.

در روزهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که در ورزشگاه لوژنیکی مسکو بازی برگزار نشود دسترسی به آن فقط برای اعضای کمیته سازماندهی این رقابت‌ها و رسانه‌ها امکان‌پذیر خواهد بود. در روزهای برگزاری بازی‌ها نیز منطقه ویژه‌ای برای عابران در نظر گرفته شده و آنها همچنین می‌توانند از ون‌های ویژه مستقر در این منطقه جهت دسترسی به ورزشگاه لوژنیکی استفاده کنند. ورود به منطقه ویژه هواداران و ورزشگاه لوژنیکی مسکو فقط با ارائه بلیت بازی و پاسپورت هواداری امکان‌پذیر است. این محدودیت‌ها مطابق با تامین امنیت مجموعه‌های ورزشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

روسیه برای نخستین‌بار در تاریخ جام جهانی فوتبال میزبانی این رقابت‌ها را در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال جاری بر عهده خواهد داشت. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.