سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان تأکید کرد دروازه‌بان بایرن مونیخ تنها در صورتی این تیم را در جام جهانی ۲۰۱۸ همراهی خواهد کرد که صد درصد آماده باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو در گفت‌وگو با به روزنامه «بیلد» آلمان در خصوص وضعیت مانوئل نویر که از زمانی که در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ پایش را مورد عمل جراحی قرار داده، تا کنون در هیچ بازی رسمی به میدان نرفته، گفت: من در مورد نویر خوشبین هستم و اطمینان دارم که او خود را پیش از جام جهانی به آمادگی کامل خواهد رساند. او دو هفته‌ای می‌شود که به تمرینات بایرن بازگشته و به شرایط فیزیکی خوبی هم رسیده است.

وی افزود: به نظرم مانوئل می‌تواند در تمرینات تیم ملی آلمان هم آمادگی خود را به سطح آمادگی بهتری برساند. در نهایت تنها نویر می‌تواند وضعیت خودش را مورد ارزیابی قرار دهد و قرار شده که اگر آماده نبود، صادقانه با من این موضوع را در میان بگذارد. او به مسئولیتی که در قبال خودش و تیم دارد، واقف است. به هر حال نویر در صورتی به جام جهانی می‌رود که صد درصد آماده باشد، در غیر اینصورت این اتفاق نخواهد افتاد.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان همچنین با اشاره به اینکه در صورت غیبت نویر در جام جهانی ۲۰۱۸، توماس مولر کاپیتان مانشافت خواهد بود، تأکید کرد: مولر می‌تواند به خوبی از عهده این وظیفه برآید چون رابطه خیلی خوبی هم با بازیکنان تیم دارد. حتی در جدی‌ترین شرایط هم او شوخی کردن از یادش نمی‌رود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )