نایب‌رئیس‌ پیشین یک باشگاه مطرح فوتبال قطری گفت: باید برابر تیم‌های ایرانی بسیار محتاط باشیم و اعتقاد دارم شانس الدحیل و السد برای صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بسیار زیاد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر، خالد شبیب، نایب‌رئیس پیشین تیم فوتبال باشگاه الاهلی قطر که در چند فصل اخیر دارای بازیکنان ایرانی همانند مجتبی جباری و پژمان منتظری بود در واکنش به قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: فکر می‌کنم هر ۲ تیم الدحیل و السد شانس بزرگ و بسیار زیادی برای صعود به مرحله نیمه‌نهایی دارند، زیرا این توانمندی را در بازی‌های مراحل قبلی لیگ قهرمانان آسیا اثبات کردند.

الشبیب ادامه داد: البته شکی نیست که این هدف بسیار سختی خواهد بود. به ویژه این‌که تیم‌های ایرانی در قاره آسیا بسیار قدرتمند هستند و صعود ۲ تیم از این کشور نشان‌دهنده این است که باید برابر آنها محتاط باشیم. الدحیل نتایج بسیار خوبی تاکنون کسب کرده و یکی از بهترین تیم‌های قاره آسیا است. تنها تیمی است که تمامی بازی‌های خود را با پیروزی در مرحله گروهی به پایان رساند و نامزد قدرتمندی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شود. پیروزی ۲ بر یک الدحیل برابر الاهلی عربستان در قطر و تساوی ۲ - ۲ خارج از خانه توانمندی‌ها و تجربه این تیم را نشان می‌دهد.

این مقام پیشین باشگاه الاهلی در خاتمه اظهار داشت: برای نمایندگان قطر در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت داریم و امیدوارم به فینال راه پیدا کنند. این تیم‌ها در وهله نخست نمایندگان فوتبال قطر و سپس باشگاه‌های خود هستند و قدرت آنها باعث تقویت تیم ملی نیز می‌شود.

طبق قرعه‌کشی صورت‌گرفته روز گذشته (چهارشنبه) مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مالزی دیدار رفت استقلال و السد ۵ شهریور در ورزشگاه آزادی و بازی برگشت ۲۷ شهریور در قطر برگزار خواهد شد اما پرسپولیس در بازی رفت ۶ شهریور میهمان الدحیل است و بازی برگشت را ۲۷ شهریور در ورزشگاه آزادی میزبانی‌ می‌کند. طبق همین قرعه‌کشی پرسپولیس در صورت صعود به نیمه‌نهایی در بازی برگشت میزبان خواهد بود و استقلال در مسابقه رفت.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.