رئیس باشگاه بایرن مونیخ نسبت به نقل‌وانتقالات، اظهارنظر یاشوا کیمیش و حرکت شب گذشته ساندرو واگنر واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولی هوینس پیش از آغاز جشن قهرمانی امروز بایرن مونیخ بابت فتح بوندس‌لیگا که در مرکز شهر مونیخ برگزار می‌شود، در واکنش به اظهارنظر یاشوا کیمیش که پس از شکست ۳ بر یک شب گذشته (شنبه) بایرن مونیخ مقابل اینتراخت فرانکفورت در فینال جام حذفی آلمان گفته بود «بایرن فصلی ناامیدکننده داشت»، گفت: این حرف کاملاً احمقانه است. من اما نمی‌خواهم در مورد این فصل فوق‌العاده نظر بدی بدهم. تنها در بازی مقابل رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و دیدار فینال جام حذفی برابر اینتراخت فرانکفورت تفاوت‌های جزئی وجود داشت که در نهایت مانع از رسیدن ما به موفقیت شد.

رئیس باشگاه بایرن مونیخ که اکنون ژروم بواتنگ را در آستانه جدایی از این تیم می‌بیند، در خصوص نقل‌وانتقالات تابستانی نیز اظهار داشت: ما نیاز به یک یا دو بازیکن داریم که بتوانند در بازی‌های بزرگ و مهم به بایرن کمک کنند، نه‌ اینکه فقط در بازی‌های کوچک عملکردی خوب داشته باشند.

هوینس همچنین در واکنش به حرکت ساندرو واگنر پس از بازی شب گذشته که مدال نایب قهرمانی خود را به میان تماشاگران پرتاب کرد، خاطرنشان کرد: من این حرکت ساندور را ندیدم، اما اگر او این کار را کرده باشد، کار درستی نکرده است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.