سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: دیدار با نفت یک بازی تشریفاتی است و خوشحالیم که در شرایط سختی به هم نخوردیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از آبادان, عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: دیدار با نفت یک بازی تشریفاتی است. خوشحالیم که در شرایط سختی به هم نخوردیم. بازی کردن مقابل تماشاگران صنعت نفت لذت خوبی دارد.

وی ادامه داد: البته اگر این بازی در شرایط متفاوتی برگزار می‌شد مثلا اینکه صنعت نفت در کورس سهمیه بود و ما هم در خطر سقوط بازی شرایط متفاوتی را داشت اما امیدوارم در این وضعیت فردا مردم از بازی لذت ببرند. این بازی، بازی خوبی خواهد شد که ما هم برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت اما آنها هم می‌خواهند جایگاهشان را ارتقاء دهند و آنها هم به دنبال سه امتیاز هستند. باید تشکر کنم از عوامل اجرایی مسابقات، همه کسانی که دستی در کار داشتند تا مسابقات با نظم برگزار شود.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در رابطه با اینکه چه برنامه‌ای برای فصل بعد دارد، گفت: یکی دو پیشنهاد دارم اما هنوز شرایط اوکی نشده است. هر چند دوست دارم که در استقلال خوزستان بمانم چون برای این تیم زحمت کشیدم و این تیم چند سالی است که به شکل عجیبی اداره شده است. دوست دارم کنار بچه‌های تیمم بمانم اما هنوز پیشنهاد قطعی به من نشده است.

ویسی درباره غایبین تیمش در بازی مقابل صنعت نفت تصریح کرد: مصدوم که زیاد داریم و محروم هم فقط شیخ‌ویسی است. آرام‌طبع، بهزادی‌کریمی، ماهینی، شریفات و یعقوب کریمی مصدومان ما را تشکیل می‌دهند.

وی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه قرار است بازی فردا در حضور سفیر برزیل برگزار شود و این چه تأثیری در بازی خواهد داشت، عنوان کرد: خوزستان و مخصوصاً آبادان آدم را یاد تیم برزیل می‌اندازد و این حس خوبی است که به آدم القاء می‌شود. این یک حُسن برای تمام خوزستانی‌ها است و باید بابت آن خوشحال باشیم. اینکه سفیر برزیل این بازی را از نزدیک نگاه می‌کند بسیار خوشحال‌کننده است چون می‌تواند باعث شود همه دنیا بفهمند اینجا یک شهر به عنوان برزیل کوچک وجود دارد. امیدوارم در کل بازی خوبی را شاهد باشیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.