مدیرعامل تیم فوتبال بادران گفت: تمام تلاش خود را کرده ایم تا در طول حضورمان در مسابقات فوتبال، بازی های پاکی از خود ارائه دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سیده شهره موسوی در نشست خبری و در خصوص شرایط تیم بادران گفت: سه سال از تأسیس تیم بادران می گذرد و کسی نمی داند در این مدت چه بر ما گذشته است. هرگز فکر نمی کردم چنین اتفاقاتی را در فوتبال کشور شاهد باشم.

وی ادامه داد: ما در لیگ دسته دوم هم حضور داشتیم اما تنها به دنبال فوتبال پاک بودیم. هزینه های زیادی برای تیم های مختلف از جمله نوجوانان، جوانان و امید کردیم اما هیچکس از بخش خصوصی حمایت نکرد. ما صادقانه کار می کردیم و تیم ما عملکرد قابل قبولی هم داشت اما متأسفانه پس از بازی با پرسپولیس اتفاقات ناخوشایندی برای ما رخ داد. ناداوری ها شروع شد. ۸-۹ پنالتی برای ما گرفته نشد و پنالتی های زیادی به ضرر ما برای حریفان ما گرفته شد و متأسفانه ناگهان شرایط بادران تغییر کرد و همه به دنبال این بودند که این تیم را به زمین بزنند.

مدیرعامل باشگاه بادران با انتقاد از مسئولان دولتی کشور هم اظهار داشت: چرا مسئولان دولتی که راجع به بخش خصوصی صحبت می کنند اجازه نمی دهند ما کارمان را انجام دهیم. ما به دنبال این هستیم که در بخش خصوصی اشتغال زایی کنیم زیرا از بابت حضور یک تیم، عده ای درآمد کسب می کنند اما متأسفانه با اینکه مسئولان کشوری همیشه صحبت از حمایت از بخش خصوصی می کنند ولی متأسفانه ما چنین چیزی را شاهد نبودیم.

موسوی در ادامه خاطرنشان کرد: ما با هیچکس دعوا نداریم و نمی خواهیم برای کسی دردسرساز شویم اما متأسفانه این روزها چنان رفتاری را بادران در یک لیگ شده است که ما در این وضعیت در بهت و حیرت مانده ایم.

مدیرعامل باشگاه بادران تهران افزود: من را به عنوان یک زن و مدیرعامل یک باشگاه، در ورزشگاه راه ندادند و این بدترین توهین و بی احترامی بود. من مدیرعامل باشگاه بودم و باید این اجازه را داشته باشم که داخل ورزشگاه شدم اما نه تنها اجازه ندادند بلکه به من توهین هم کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم روزی شاهد فوتبال کاملاً پاک باشیم و دیگر نبینیم چه اتفاقاتی در فوتبال ما رخ می دهد که دل هر کسی را به درد می آورد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.