مدیر تیم فوتبال المپیک کشورمان اولویت کمیته فنی فدراسیون فوتبال را در حال حاضر انتخاب مربی خارجی برای این تیم دانست.

حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد انتخاب سرمربی تیم فوتبال المپیک کشورمان اظهار داشت: در این مورد بعد از بررسی‌هایی که به همراه اعضای کمیته فنی داشتیم برای انتخاب سرمربی خارجی به توافق رسیدیم و در حال مذاکره با مربیان مدنظرمان هستیم. اگر هم به هر دلیل با سرمربی خارجی توافق نکنیم با مربیان داخلی وارد مذاکره خواهیم شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با زلاتکو کرانچار در حال مذاکره هستند، عنوان کرد: بله، یکی از گزینه‌های ما کرانچار است که با او در حال مذاکره هستیم و در صورت توافق آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.

مدیر تیم فوتبال المپیک کشورمان در واکنش به این موضوع که چه مشکلاتی جهت انتخاب سرمربی خارجی برای تیم المپیک وجود دارد و آیا فدراسیون از لحاظ مالی دست او را باز گذاشته است یا نه، تصریح کرد: مشکل مالی وجود دارد و ما در حال رفع آنها هستیم. یکسری مسائل دیگر هم هست که در حال بررسی و برطرف کردن آنها هستیم. برای انتخاب سرمربی خارجی همه جهات را ارزیابی خواهیم کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. ان‌شاءالله تا پایان این هفته هم به گزینه نهایی‌مان خواهیم رسید و تکلیف سرمربی تیم المپیک را مشخص خواهیم کرد.

استیلی در مورد اینکه گفته می‌شود برخی مسئولان فدراسیون او را تحت فشار گذاشته‌اند تا جواد نکونام سرمربی تیم المپیک شود، یادآور شد: نه، این‌طور نیست و کسی مرا تحت فشار قرار نداده است. ضمن اینکه ما سرمربی تیم المپیک را به صورت جمعی انتخاب می‌کنیم. اعتقاد من این است که چند فکر همیشه بهتر از یک فکر است و از این‌رو با نظر اعضای کمیته فنی به این نتیجه رسیدیم که سرمربی خارجی برای تیم امید اولویت باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که «گزینه‌های داخلی‌تان برای تیم المپیک چه مربیانی هستند؟»، گفت: آقای تاج دیروز از علی کریمی، جواد نکونام، اکبر پورموسوی نام بردند و در کنار این مربیان حسین فرکی هم از گزینه‌های ما هستند.

استیلی در پایان خاطرنشان کرد: موفقیت تیم المپیک بسیار مهم است و وقتی بحث منافع ملی در میان باشد، باید در مورد این تیم و آینده‌اش بهترین تصمیمات گرفته شود. من هم اگر این سمت را پذیرفته‌ام به خاطر منافع ملی است. ما سال‌های زیادی است که نتوانسته‌ایم راهی المپیک شویم و مشکلات زیادی در این راه وجود دارد که آنها را در جلسه با آقای صالحی امیری مطرح کردم و او هم قول داد که حتماً به تیم المپیک کمک کند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.