سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان اعلام کرد که برای انتخاب تیمش در فصل آینده هنوز تصمیم‌گیری نکرده است.

وینگو بگوویچ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط گل‌گهر بعد از پیروزی ۵ بر ۲ برابر شهرداری تبریز گفت: خوشحالم که تیمم در بای قبلی نمایش باکیفیتی از خود نشان داد و حالا روحیه بالایی برای دو بازی پایانی داریم. الان در مکان هشتم جدول هستیم، ولی می‌توانیم در دو هفته پایانی طوری نتیجه بگیریم که یک یا دو پله در جدول صعود کنیم که امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

وی با اشاره به نتایج خوبی که تیمش در نیم‌فصل دوم گرفت، خاطر نشان کرد: اگر اشتباه نکنم از لحاظ کسب امتیاز در نیم‌فصل دوم، تیم دوم جدول هستیم. ما بازی‌های خوبی را انجام دادیم و مشکل اینجا بود که نتوانستیم در نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم. البته از داوری‌ها به شدت ضربه خوردیم، ضمن اینکه در بعضی از بازی‌ها نیز خودمان اشتباهاتی داشتیم که به ضررمان تمام شد. از طرفی مشکلات مالی هم دردسرساز شد، ولی مسئله مهم این است که من و بازیکنان هیچ وقت دست از تلاش بر نداشتیم و این برای من ارزش زیادی دارد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در پاسخ به این پرسش که چه تصمیمی برای فصل بعد خواهد گرفت، تصریح کرد: هنوز چیزی مشخص نیست و تمرکز من روی دو بازی پایانی است. من تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام و باید دید آینده چگونه رقم خواهد خورد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.