ملی‌پوش ایرانی تیم آمکار روسیه گفت: نمی‌خواهیم به دسته پایین‌تر از لیگ برتر روسیه سقوط کنیم و امیدوار به ماندن هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، سعید عزت‌اللهی درباره قرار گرفتن تیم آمکار در رده سیزدهم جدول لیگ برتر روسیه که منطقه خطر سقوط به دسته پایین‌تر محسوب می‌شود گفت: تلاش می‌کنیم تا بازی به بازی بهتر شویم و چیزی را اضافه کنیم. در ۲ بازی اخیر بدشانسی داشتیم و مرتکب اشتباهات زیادی شدیم. به همین خاطر هم شکست خوردیم.

هافبک ایرانی تیم آمکار ادامه داد: نباید فراموش کنیم باشگاه مشکلاتی به خاطر زمین چمن ورزشگاه خانگی داشت و به همین‌خاطر باید بازی‌ها را خارج از خانه برگزار می‌کردیم. این برای ما سخت بود اما با این حال به شدت برای تغییر در بازی تلاش می‌کنیم. نمی‌خواهیم سقوط کنیم و فصل آینده در لیگ دسته‌اول روسیه باشیم. باید مشکلات خود را آنالیز کرده و همه‌چیز بهبود یابد. امیدوارم در بازی آینده برابر توسنو پیروز شویم و این‌گونه شرایط تیم آمکار با توجه به وقفه‌ای که در لیگ برتر روسیه بابت نیمه‌نهایی جام حذفی خواهد بود بهتر می‌شود.

سعید عزت‌اللهی درباره علت حضور اندکش در ترکیب تیم آمکار به خبرگزاری تاس روسیه گفت: بهتر است این را از سرمربی بپرسید. تمام وظایفم را انجام می‌دهم و رابطه خوبی میان بازیکن و مربی در جریان است. به وادیم (سرمربی آمکار) احترام می‌گذاریم. بازیکن فوق‌العاده‌ای بود و در مربیگری نیز همین‌گونه است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.