سرمربی تیم فوتبال ناپولی از کم شدن فاصله تیمش با صدرنشین جدول رده‌بندی سری A خوشحال است و به پس گرفتن صدر جدول از بانوی پیر امیدوار.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) ناپولی یک روز پس از توقف یوونتوس در خانه اسپال که باعث کم شدن فاصله ناپولی با بانوی پیر صدرنشین به ۲ امتیاز شد، مائوریسیو ساری را بار دیگر برای صحبت کردن درباره شانس قهرمانی تیمش در فصل جاری سری A وسوسه کرده است.

سرمربی ناپولی که تیمش در فاصله ۹ هفته به پایان رقابت‌ها، تنها دو امتیاز از یوونتوس کمتر دارد، درباره شانس قهرمانی آبی‌پوشان شهر ناپل در این فصل گفت: اگر دست من بود، همین الان به قصر وارد می‌شدم و قدرت را پس می‌گرفتم. مسلماً ما بالاتر از آن چیزی که انتظار می‌رفت قرار داریم. این بازی مهم بود چون می‌خواستیم به دو بازی بدون بردمان پایان دهیم، اگرچه من فکر می‌کنم که عملکردمان مقابل اینتر هم آنطور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفت.

با کاهش اختلاف یوونتوس و ناپولی، ساری و شاگردانش حالا با خیال آسوده‌تری می‌توانند به قهرمانی امیدوار باشند به خصوص که آنها یک بازی رودرو با بانوی پیر در تورین دارند.

سرمربی آبی‌پوشان شهر ناپل در این باره گفت: در این مقطع از فصل‌های گذشته، یوونتوس عملاً قهرمانی‌اش را مسجل کرده بود بنابراین اینکه آنها هنوز قهرمان نشده‌اند، نشان می‌دهد که ما توانسته‌ایم برای‌شان مشکلاتی جدی بسازیم. با این قهرمان (قهرمان شدن ناپولی) بسیار سخت خواهد بود. گفتن اینکه سرنوشت قهرمانی در دست خودمان است، آسان نیست. ما تلاش‌مان را می‌کنیم تا در بهترین جایگاه ممکن لیگ را به پایان برسانیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.