مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که حمایت‌ها از این تیم بیشتر و بهتر از قبل شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کاوه رضایی در حاشیه تمرین امروز (جمعه) تیم ملی فوتبال، اظهار داشت: شرایط خیلی خوب است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. من هم تمام تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را در تیم ملی داشته باشم.

وی با امتناع از پاسخگویی به سوالی راجع‌به لغو بازی ایران مقابل سیرالئون، گفت: در اختیارات من نیست که راجع‌به لغو یک بازی دوستانه حرف بزنم، اما هر بازی ملی به تجربه بازیکنان کمک می‌کند. بازی با سیرالئون هم می‌تواند بازی خوبی برای ما باشد که امیدوارم برگزار شود. به‌هرحال لغو بازی تیم ملی در حیطه اختیارات من نیست و نمی‌توانم به این سؤال جواب بدهم.

هافبک تیم شارلوای بلژیک با اشاره به شرایط تیم باشگاهی‌اش، خاطرنشان کرد: من همه تلاشم را می‌کنم که اولاً به تیمم کمک کنم. شرایط تیم ما هم الان خوب است و تلاش می‌کنیم جواز حضور در لیگ اروپا را به دست بیاوریم. همه بازیکنان و اعضای کادر فنی هم برای حضور در لیگ اروپا هم‌قسم شده‌ایم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم.

وی در مورد حمایت‌های انجام شده از تیم ملی در داخل کشور، گفت: حمایت‌هایی که شده خوب است و نسبت به قبل هم بهتر و بیشتر شده. امیدوارم ادامه بدهند و باز هم به ما کمک کنند تا در جام جهانی از گروه‌مان صعود کنیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد رقابتش با سردار آزمون، تصریح کرد: نه در پست من، بلکه در تمام پست‌ها رقابت زیاد است. اصلاً جذابیت تیم ملی همین است. رقابت در تیم ملی خیلی نزدیک است.

رضایی همچنین با تبریک سال نو یادآور شد: عید نوروز را به همه ایرانیان تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوبی داشته باشند. سال گذشته، سال خوبی برای ایران نبود. امیدوارم مردم هم در عید چیزهایی که نباید بخورند را نخورند و از زندگی لذت ببرند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.