مدافع برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به خاطر اظهارات خود درباره مرگ ناگهانی کاپیتان فیورنتینا به شیوه‌ای کنایه‌آمیز ابراز تأسف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال انتقاد برخی از اظهارات اخیر دنی آلوز درباره مرگ داویده آستوری، از جمله ماریو بالوتلی، این بازیکن برزیلی از تمام آنهایی که از حرف‌های او ناراحت شده‌اند عذرخواهی کرد هرچند این کار را هم به شیوه‌ای کنایه‌آمیز انجام داد.

دفاع راست پاری‌سن‌ژرمن دوشنبه شب در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر رئال مادرید در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به مرگ آستوری واکنشی سرد نشان داد و گفته بود که هر روز هزاران کودک در گوشه و کنار دنیا به دلایل مختلف می‌میرند اما به هیچ یک از آنها مانند مرگ آستوری پرداخته نمی‌شود وبه نوعی مرگ آستوری برای او همانقدر مهم است که مرگ کودکان.

اظهارات آلوز واکنش تند بالوتلی را در پی داشت اما این بازیکن برزیلی به نوعی باز هم از خودش دفاع کرد هرچند در قالب عذرخواهی. (واکنش بالوتلی را اینجا بخوانید)

آلوز امروز (پنجشنبه) که با خاکسپاری داوید آستوری در فلورانس هم مصاف بود، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: اگر این چیزی که بالوتلی گفته، باید بگویم که من قصد نداشتم کسی را آزرده خاطر کنم. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که گاهی اوقات باید دورو باشی تا مردم تحسین‌ات کنند. به هر حال اگر کسی از حرف‌های من ناراحت شده، عذرخواهی می‌کنم.

آستوری، کاپیتان و مدافع میانی ۳۱ ساله تیم فوتبال فیورنتینا صبح یکشنبه در هتا محل اقامت تیمش در شهر اودینه پیش از مصاف با اودینزه در هفته بیست‌و‌هفتم سری A بر اثر سکته قلب در گذشت.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.