سرمربی یوونتوس به پیروزی تیمش مقابل آتالانتای سختکوش امید زیادی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل آتالانتا در هفته جاری سری A ایتالیا نسبت به کسب پیروزی ابراز خوشبینی کرد.

او گفت: آتالانتا را ستایش می‌کنم و متاسفم که با وجود بازی سزاوارانه مقابل دورتموند از لیگ اروپا حذف شد. آن‌ها مانند ما برای موفقیت در بازی فردا و بازی روز چهارشنبه در کوپا ایتالیا با انگیزه هستند و قطعا می‌خواهند به فینال جام حذفیبرسند. آتالانتا تیمی بسیار فیزیکی است که فوتبال خوبی بازی می‌کند. جدال مقابل آن‌ها نخستین بازی از سری رقابت‌های بسیار مهم ما در این فصل خواهد بود. به پیروزی تیمم امیدوار هستم.

او در ادامه اظهار داشت: وضعیت برناردسکی در۲۰ روز آینده مجددا ارزیابی می‌شود. در صورتی که درمان های پیشگیرانه تاثیر لازم را نداشته باشند، احتمالا فدریکو به جراحی نیاز خواهد داشت. ایگواین هفته گذشته از ناحیه مچ پا آسیب دید. او از آن زمان همراه با تیم تمرین نکرده و تنها به صورت جداگانه به تمرین پرداخته است. بنابراین بازی کردن گونسالو بعید به نظر می‌رسد. متویدی و مانزوکیچ در دسترس هستند. دی‌شیلیو از عضله ران دچار مشکل شده و وضعیت او هفته آینده مجددا بررسی خواهد شد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.