سرمربی شیاطین سرخ تمایلی به صحبت درباره کونته، سرمربی تیم رقیب آتی‌اش ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی در هفته جاری لیگ برتر از اظهار نظر درباره مشکلات گذشته‌اش با آنتونیو کونته، سرمربی رقیب خودداری کرد.

او گفت: هررا را در اختیار نخواهیم داشت. تشخیص نهایی در خصوص او را نمی‌دانم. مطمئن هستم چند هفته از میادین دور خواهد بود اما از مدت زمان دقیق دوری او اطلاعی ندارم.در خصوص مشکلات قبلی با کونته حرفی نمی‌زنم. او مربی بسیار خوبی است و تیم بزرگی را هدایت می‌کند.با هیات مدیره چلسی رابطه خوبی دارم، فراموش نمی‌کنم آن‌ها در روزهای تلخ مرگ پدرم چقدر حامی‌ام بودند و نشان دادند مرا به عنوان یک دوست که تمام تلاشش را برای باشگاه انجام داده، درک می‌کنند. رابطه ما همیشه خوب بوده است.

آقای خاص در ادامه افزود: با بازیکنان رقیب هیچ مشکلی ندارم. افسوس نمی خورم و هیچ باری روی دوش من سنگینی نمی‌کند و در مجموع هیچ مشکلی وجود ندارد. هواداران هم هوادار هستند. در خیابان با آن‌ها صمیمیت و ارتباط خاصی دارم که امیدوارم باقی بماند.حتی وقتی با چلسی در استمفوردبریج بازی کردیم، واکنش‌ منفی برخی هواداران رقیب هم برایم پذیرفتنی بود.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.