پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه همه بازیکنان این تیم در دیدار با السد نمایش ضعیفی داشتند گفت: بیرانوند باید انگیزه خود را در بالاترین سطح نگه دارد.

محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شکست سه بر یک پرسپولیس مقابل السد قطر گفت: باید حقیقت را گفت که پرسپولیس نتوانست در این بازی، عملکرد همیشگی‌اش را داشته باشد. این تیم می توانست بهتر از همیشه عمل کند اما در بازی با السد با مشکلات بسیار زیادی روبرو شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: السد در این بازی همه کار کرد و توانست به خواسته های ریز و درشت خود برسد. آنها توپ و میدان را کاملا در اختیار داشتند. بازیکنان پرسپولیس هم چندین اشتباه فردی داشتند.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: در مجموع روز خوبی برای آنها نبود و تیم های بزرگ دنیا هم با چنین بحران های مقطعی روبرو می شوند. البته مطمئنم پرسپولیس خواهد توانست از گروه خود بالا برود و با توجه به قهرمانی احتمالی اش در لیگ برتر تمام حواس خود را معطوف به لیگ قهرمانان آسیا کند. توانایی های پرسپولیس بیشتر از اینهاست.

پنجعلی در خصوص انتقاداتی که از علیرضا بیرانوند به خاطر اشتباهاتش در این بازی می شود تصریح کرد: بیرانوند عملکرد ضعیفی داشت اما به نظرم بهتر است بگوییم بازیکنان پرسپولیس عملکرد خوبی نداشتند. آنها در زمان بازی، گم بودند و نمی دانستند چه هدفی را دنبال می کنند.

وی ادامه داد: قبول ندارم که بخواهیم بیرانوند را به خاطر اشتباهات این‌چنینی حذف کنیم و او را مستحق نپوشیدن پیراهن تیم ملی بدانیم. به هر حال بیرانوند در حال حاضر یکی از بهترین دروازه بان های فوتبال ایران است. شاید خیلی ها بگویند دفاع های مستحکم در ترکیب پرسپولیس و تیم ملی باعث شده تا ضعف های بیرانوند پنهان بماند اما من می گویم دروازه بان خوب باید خط دفاعی خوب هم داشته باشد. البته بیرانوند باید انگیزه خود را برای موفقیت در پرسپولیس و تیم ملی در بالاترین سطح ممکن نگه دارد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )