سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان تأکید کرد که این تیم در لیگ برتر می‌ماند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اهواز، عبدالله ویسی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اول از همه از هواداران اهوازی تشکر ویژه دارم. تماشاگران امروز استقبال خوبی از بازی داشتند، اما لازم می‌دانم از آنها گله‌ای هم داشته باشم. پیش از این خیلی از مربیان غیراهوازی به اینجا آمدند و مورد حمایت هواداران اهوازی قرار گرفتند و فرصت کافی به آنها داده شد، اما عجیب است که تیم فولاد در رده دوم جدول قرار دارد و از شانس زیادی برای گرفتن سهمیه برخوردار است، اما مربی‌اش را هو می‌کنند. این دور از انصاف است که هواداران فولاد چنین برخوردی را با مربی خوب‌شان می‌کنند.

سرمربی استقلال خوزستان با ابراز رضایت از نتیجه تساوی تیمش مقابل فولاد یادآور شد: ما امروز با همه مشکلات و غایبانی که داشتیم موفق به گرفتن تک امتیاز شدیم و همین تک امتیازات ما را در لیگ نگه خواهد داشت. ما اگر بتوانیم از هفت بازی آینده هشت امتیاز بگیریم که قطعاً هم این اتفاق رخ خواهد داد، در لیگ برتر می‌مانیم. هر شرایطی هم در تیم پیش بیاید و حتی اگر پولی هم به ما ندهند، باید به خاطر مردم خوب خوزستان بازی کرده و در لیگ بمانیم. این تک امتیاز‌هایی که در دو بازی اخیر کسب کردیم خیلی به دردمان خواهد خورد.

وی در ادامه یاد‌آور شد: دیگر کاری به مشکلات مالی تیم ندارم و همه چیز را به خود مسئولان واگذار کرده‌ام. همه ما با تمام وجودمان فقط به خاطر مردم خوزستان و آبروی فوتبال شهرمان بازی می‌کنیم.

ویسی در پایان در واکنش به این سؤال که آیا او با این نتایج در استقلال خوزستان ماندنی خواهد شد یا نه که قول بقای تیمش در لیگ را می‌دهد؟، خاطرنشان کرد: چه من باشم یا نه و چه چوب بالای سر تیم باشد و حتی اگر مربی هم بالای سر تیم نباشد مطمئن باشید استقلال خوزستان در لیگ برتر خواهد ماند. ضمن اینکه ما به فینال جام حذفی در خرمشهر هم فکر می‌کنیم تا ان‌شاءالله مردم خوزستان را خوشحال کنیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.