سرمربی تیم آلکمار در اقدامی بی‌سابقه به انتقاد شدید از عملکرد ملی‌پوش ایرانی‌اش در بازی هفته بیست‌ویکم اردویژه هلند پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم آلکمار امروز (یکشنبه) در بازی خانگی برابر تیم قعرجدولی رودا به تساوی ۲ بر ۲ رسید که باعث تعجب هواداران این تیم شد.

در این میان فان‌ دن‌بروم، سرمربی تیم آلکمار نوک انتقادها از این تساوی غیرمنتظره را در نشست خبری پس از بازی برابر رودا به سمت علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی نشانه گرفت. سرمربی هلندی از نگه‌داشتن توپ توسط جهانبخش در کناره‌های زمین بسیار عصبانی بود و ناامید به نظر می‌رسید.

سرمربی تیم آلکمار گفت: این کارها وحشتناک است. فکر می‌کنم خیلی وحشتناک است. من با این اقدام مقابله کردم و آن را برای شما معنی می‌کنم. این حرکت جهانبخش یک غرور اشتباه و عدم احترام به حریف است. تو بدون آگاهی باعث عصبانیت و عصبانی‌تر شدن آنها شدی.

فان دن‌بروم که برای اولین‌بار چنین انتقادهایی را نسبت به جهانبخش ابراز کرده بود خطاب به ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار گفت: او می‌تواند چنین کارهایی (نگه‌داشتن توپ در کناره‌ها) را در تمرین انجام دهد. ما سرگرمی‌های زیادی در تمرین داریم و بنابراین به این کارها در زمین بازی نیازی نداریم. جای این کارها در زمین مسابقه نیست و این حرف‌ها را به جهانبخش نیز گفتم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۴ )