سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نتیجه بازی با پدیده و برد در این مسابقه در بهشت را به ما نشان می دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی سایپا با پدیده که بعدازظهر امروز در سازمان لیگ برگزار شد، گفت: فردا بازی مهمی با پدیده داریم. فکر می کنم مهمترین بازی فصل ما باشد.

وی افزود: در بازی رفت بد نتیجه را واگذار کردیم. بازیکنانم انگیزه دارند تا نتیجه بد رفت را جبران کنیم. نتیجه این بازی در بهشت را نشان می دهد و می توانیم با پیروزی موقعیتمان را در جدول بهتر و ثابت تر کنیم.

سرمربی سایپا با بیان اینکه بازیکنانش انگیزه زیادی برای برد دارند، تاکید کرد: در بازی رفت در دقیقه ۴۴ یک پنالتی اشتباه به نفع پدیده گرفتند و آن پنالتی نتیجه را برگرداند. در آن بازی هم اختلافمان سه گل نبود. مطمئنا بازیکنانم با تجربه تر شده اند و به هماهنگی بهتری رسیده اند. مطمئن باشید فردا سعی می کنیم بهترین بازی را انجام بدهیم.

دایی درباره صحبتهای مهدی طارمی درباره باشگاه پرسپولیس و تایید صحبتهایش گفت: نظر خاصی ندارم. همیشه گفته ام دنبال حق هستم. به هیچ عنوان دوست ندارم دروغی را بگویم که فردایش زیر آن بمانم و وجهه ام خراب شود. در دورانی که با بعضی از آقایان به مشکل خوردیم، گذشت زمان همه چیز را ثابت کرده است. شاید بعد از ۶ ماه، شاید بعد از ۲ یا ۵ سال. حقایق جدایی ام از تیم ملی را چه زمانی فهمیدید. ولی اینبار آقایان آنقدر دروغ گفتند که خداوند نگذاشت به یک ماه هم بکشد. من با آقایان صحبت کرده بودم و دیده بودم متاسفانه راستش را به مردم نمی گویند. برای همین مجبور شدم آن حرفها را بزنم وگرنه با هیچ احدی کاری ندارم و کارم را انجام می دهم.

وی ادامه داد: زیر بار حرف زور و ناحق نمی روم. خدا را شکر همان فردای شبی که مصاحبه کردم، مردم فهمیدند چه کسی راست می گوید. نیازی به صحبتهای طارمی هم نبود. رایی که فیفا داده و اعلام کرده آقایان راست نمی گویند، همه چیز را مشخص می کند. مشکلات بعدی را برای من و امثال من ایجاد کردند.

دایی درباره نشست با گرشاسبی گفت: تمام مشکلات حل شدنی است. مطمئنا مشکلات حل می شود ولی تا الان به یک چیز واحد نرسیده ام.

وی درخصوص رواج دروغگویی در فوتبال ایران گفت: این دروغگویی در جامعه مد شده است و ربطی به فوتبال ندارد. وقتی یک مقام مسئول علنا در تلویزیون چیزی می گوید که واقعیت ندارد از فوتبال چه انتظاری می رود؟ در روزنامه یا خبرگزاری ها خودم دیده ام که دروغ نوشته اید و دروغ گفته اید. شاید اشتباه کرده اید و واقعیت را نگفته اید. متاسفانه این باب شده است. شما چه انتظاری از فلان کسی که تازه به فوتبال آمده و کارش یک چیز دیگر بوده است می رود. یا لعنت کنیم یا دعا کنیم افرادی که کسانی را وارد فوتبال کرده اند. من با شخصیت خاصی کاری ندارم. کسانی که وارد فوتبال شده اند و فوتبالی نبوده اند، فقط ۵ درصدشان موفق بوده اند. سایرین دنبال مسائل دیگری بوده اند. فقط همان ۵ درصد خدمت کرده اند. فوتبال جای قشنگی است و در دید است و می شود خودمان را بزرگ کنیم. آدمهای ضعیف دروغ می گویند. به جز این چیزی نیست. آدم ضعیف نباشد و به خودش اطمینان نداشته باشد دروغ نمی گوید. متاسفانه همه اینها را بعضی ها به منافع دنیوی می فروشند. عین آب خوردن دروغ می گویند. فکر این هم نیستند که فردا حقیقت مشخص می شود. شاید فردایی که حقیقت رو می شود، به جایی پاسخگو نیستند به راحتی دروغ می گویند و کارشان را راه می اندازند.

سرمربی سایپا درباره موضعگیری هواداران پرسپولیس در قبال طارمی تاکید کرد: خوشم نیامد و دوست نداشتم طارمی آنطور صحبت کنم جلوی این همه بیننده. او خودش را زیر سئوال برد، هم بازی هایش را و همه را زیر سئوال برد. بزرگترین گلایه ام از طارمی این است که آقای صمد ابراهیمی ایشان را به من معرفی کرد که در اردبیل از طارمی تست گرفتم. بعد خودم ابراهیمی را می شناسم. اصلا ابراهیمی اینطوری نیست. آدم می خواهد خودش را تبرئه کند، راجع به کسانی که اصلا مهدی را مهدی طارمی کردند، صحبت کند. همه ما اشتباه می کنیم. شاید صمد ابراهیمی هم اشتباهاتی کرده باشد ولی شاید حق صمد ابراهیمی این نبود که تو را به من معرفی کرد. ابراهیمی طارمی را با با هزینه خودش به اردبیل فرستاد. شایستگی طارمی را هیچکس منکر نیست. من در اولین حرکت طارمی را انتخاب کردم. شاید یک دقیقه هم طول نکشید که او را انتخاب کردم ولی نباید اینطور برخورد کرد.

دایی گفت: نمی دانم مدیر مهدی کیست و چه کسانی رفیقش هستند که اینطور صحبت می کند. بازیکنان ملی نباید این صحبتها را اینطوری مطرح کنند.

ادامه دارد...

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.