مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان گفت: برخی نام هایی که برای سرمربیگری سپاهان مطرح شده اند ظاهرا به اصرار و اشتیاق خود آنها بوده است.

مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان گفت: برخی نام هایی که برای سرمربیگری سپاهان مطرح شده اند ظاهرا به اصرار و اشتیاق خود آنها بوده است. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه سپاهان،مرتضی رمضانی راد با اعلام این مطلب گفت: از اینکه نام برخی مربیان داخلی برای هدایت سپاهان مطرح می شود تعجب می کنیم و وقتی پیگیر این موضوع می شویم متوجه می‌شویم طرح این نام ها اصرار و علاقه خود این مربیان برای سرمربیگری سپاهان بوده است.

وی ادامه داد: هر چند سپاهان جایگاه خوبی در جدول ندارد، اما شان و شخصیت و عقبه آن به گونه ای نیست که برخی مربیان متوسط شانس هدایت آن را پیدا کنند و اگر در دوره ای هم این اتفاق افتاده تاوان آن را داده ایم.

رمضانی راد در رابطه با گزینه های داخلی مد نظر سپاهان گفت: تاکید مدیران باشگاه این است که فعلا نامی رسانه ای نشود، اما به جز یکی دو گزینه داخلی، سایر مربیان ایرانی که در تلاش و ارتباط هستند که از طریق برخی رسانه ها در دایره بررسی های سپاهان بیایند، شانسی ندارند و اشتیاقی که آنها برای هدایت تیم ما دارند دو طرفه نیست!

وی در پایان گفت: برخی نام های خارجی نیز از سوی افراد مرتبط با ایجنت ها مطرح شده اند و تاکنون در جلسات هیئت مدیره و کمیته فنی باشگاه نامی از آنها نیامده است. همانگونه که مدیران باشگاه اعلام کرده اند تا چند روز آینده سر مربی سپاهان انتخاب و به همه گمانه زنی ها پایان داده می شود.

به گزارش فارس، شب گذشته شایعه شده بود علیرضا منصوریان سرمربی تیم سپاهان شده است.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.