تیم های فوتبال استقلال و پدیده در حالی بیستمین دیدار خود در لیگ هفدهم را برگزار می کنند که تاکنون هفت بار با یکدیگر دیدار کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های استقلال و پدیده در هفته بیستم، هشتمین تقابل دو تیم در لیگ برتر به حساب می‌آید. آبی‌ها در مرحله رفت این مسابقات ناباورانه در ورزشگاه آزادی مغلوب پدیده شدند و در این بازی انگیزه‌های زیادی برای پیروزی و تلافی دیدار رفت دارند.

در ۷ بازی گذشته دو تیم استقلال ۲ بار و پدیده یک بار به پیروزی رسیده‌اند و ۴ بار هم تقابل دو تیم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

پرتکرارترین نتایج در بازی‌های دو تیم مساوی با نتایج صفر - صفر و یک - یک است. دو تیم ۴ بار مقابل هم متوقف شده‌اند که دو بار با نتیجه صفر - صفر بوده و دو بار هم این اتفاق با نتیجه یک-یک افتاده است.

بهترین نتیجه‌ای که استقلال مقابل پدیده گرفته پیروزی ۲ بر یک در مشهد بوده است. این بازی در مرحله برگشت فصل گذشته بود که آبی‌ها در دیداری که در اردیبهشت برگزار شد با گل‌های امید نورافکن و جابر انصاری به پیروزی رسیدند.

بهترین نتیجه‌ای که پدیده مقابل استقلال گرفت به آخرین بازی دو تیم باز می‌گردد که پدیده در ورزشگاه آزادی موفق شد با گل‌های محمد قاضی و حسین مهربان با نتیجه ۲ بر صفر استقلال را مغلوب کند.

بهترین گلزن استقلال در این دیدارها جابر انصاری است. این بازیکن با ۲ گل زده به پدیده بهترین گلزن باشگاه استقلال مقابل پدیده است.

هر دو تیم برابر هم ۵ بار گلزنی کرده‌اند و از این نظر شرایطی برابر دارند. استقلال از بازی‌های گذشته‌اش ۱۰ و پدیده ۷ امتیاز گرفته‌اند.

این دیدار می‌تواند با سومین پیروزی استقلال، دومین پیروزی پدیده و یا پنجمین مساوی دو تیم همراه باشد.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.