سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: اشتباه ما این بود که تیم را بالای آوردیم و صدرنشین کردیم، ظاهراً باید طوری برنامه‌ریزی می‌کردیم که روز آخر برای ماندن در لیگ دست و پا می‌زدیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان جم، مهدی تارتار پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی واقعاً دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول می‌توانستیم با اختلاف چهار پنج گل از استقلال جلو بیفتیم، اما در نیمه دوم بچه‌ها متأسفانه بازی را خوب شروع نکردند و حریف هم به گل رسید.

افزود: بازیکنان استقلال خوزستان جانانه دفاع و وقت تلف کردند! در روزی که محکوم به برد بودیم، هواداران را ناراحت به منزل‌شان فرستادیم. من از همه آنها عذرخواهی می‌کنم. بچه‌های ما نیمه دوم را بد شروع کردند و فکر کردند شرایط مانند نیمه اول است. به آنها تذکراتی را دادیم که کار را جدی بگیرید و ممکن است موقعیت خطرناکی ایجاد شود. فوتبال بی‌رحم است و اگر گل دوم را می‌زدیم، با اختلاف بازی را می‌بردیم، اما بازهم مساوی کردیم. جذابیت فوتبال همین است و امروز شرمنده هواداران شدیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا پارس جنوبی جم را با سپیدرود رشت مقایسه کرده و با تیم‌های بزرگ‌تر مقایسه نمی‌کنید، گفت: به نظرات احترام می‌گذاریم، اما چیزی غیر از واقعیت نگفتیم. سپیدرود به خاطر قدمتش جلوتر از ماست. اگر روی تیمی که سال اول است به لیگ برتر آمده، فشار بگذاریم، نتیجه‌اش برعکس می‌شود. باید طوری رفتار کنیم که توقعات کمتر شود. ما بازیکن ملی‌پوش و باتجربه نداریم که بداند چه کار کند.

تارتار ادامه داد: ما دروغ نگفته‌ایم. اشتباه ما این بود که تیم را بالای آوردیم و صدرنشین کردیم. اگر شرایط طور دیگری رقم می‌خورد و روز آخر تیم را در لیگ نگه می‌داشتیم، فرشته نجات شهر می‌شدیم. الان تیم ما بالای جدول است و امروز هم شرمنده هواداران شدیم. انتظارات از تیم ما به گونه‌ای است که با تساوی هم ناراحت می‌شوند. ظاهراً باید طوری برنامه‌ریزی می‌کردیم که روز آخر برای ماندن در لیگ برتر دست و پا می‌زدیم.

وی در مورد عدم همخوانی بازی‌های میثم نقی‌زاده با دیگر بازیکنان پارس جنوبی گفت: نظرات شما قابل احترام است، اما بحث‌های فنی را به ما بسپارید.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خصوص اینکه تیمش چند هفته‌ای است پیروز نشده و همین مسئله باعث استقبال کم تماشاگران شده است، گفت: ما چهار پنج هفته پیش بردیم. به‌هرحال این مسئله تأثیرگذار است که وقتی نتیجه بگیری، هواداران بیشتری می‌آید. برای ما مهم این است که برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، پس از پایان نشست خبری، خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس که متوجه ناراحتی تارتار از سؤالات مطرح شده بودند، برای او در ادامه کار آرزوی موفقیت کرده و برای سرمربی پارس جنوبی دست زدند!

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )