سرمربی گسترش فولاد تبریز می‌گوید:«در مقابل پرسپولیس چاره‌ای جز عقب نشینی نداشتیم.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛فیروز کریمی سرمربی گسترش فولاد تبریز پس از تساوی با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت:«باید بگویم که طرح های تاکتیکی که داشتیم را به بهترین شکل ممکن اجرا کردیم.ما در این بازی مجبور شدیم عقب نشینی کنیم.این بازی به لحاظ فوتبالی کاملا تاکتیکی بودیک تیم در قالب حمله و یک تیم در قالب دفتع با تمام معنا. از دقیقه ۶۰ پرسپولیس فشار آورد و مجبور شدیم عقب نشینی کنیم اما به راحتی طرح‌های تاکتیکی را به نمایش گذاشتیم. به جز چند مشت مدافع ما، یک شوت آمد و گل شد.»

کریمی این را گفت و ادامهداد:از همین حالا تا ۵ سال دیگر اگر هر جای دنیا اوت را خطا گرفتند بگویید تا جایزهبدهم. اگر بازیکن ما اخراج نمی‌شد از تساوی راضی بودیم. ولی انصافا حق پرسپولیسباخت نبود. حتی می‌توانست پیروز باشد اما دریافت این گل با توجه به اخراج بازیکنمانحق نبود. ما تحت تاثیر پرسپولیس تغییر تاکتیک دادیم. کاش یکی از ضربات سر پرسپولیسگل می‌شد تا اینقدر از این تساوی تحت فشار قرار نمی‌گرفتیم.»

خبرنگاری از کریمی درباره درگیری با یکی از تصویربرداران صدا و سیما بعد از بازیسوال کرد که او این واکنش را نشان داد:«یک نفر بعد از بازی با دوربین عمدا سه باربه گونه من ضربه زد تا با من درگیر شده و فیلم آن را بگیرد سپس برود بگوید سوسمارشکار کرده است. امروز از سوی هواداران هم خیلی تحت فشار بودیم. در سه دهه اخیر ازسوی پرسپولیس به ما فحاشی نشده بود. آن تصویربردار هم نباید وارد حریم ما می‌شد.حریم رسانه‌ای اینجا در نشست خبری است. حتی یک نفر بعد از بازی به من گفت برویم زیرزمینمصاحبه کنیم. ترسیدم و نرفتم. به یکی از دوستانم هم گفتم کنارم بمانند چون ترسیده‌بودم. اینجا یک نفر می‌گوید برویم زیرزمین. یک نفر می‌گوید شب برویم منزل.»

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )