جزئیات پیشنهاد تیم فوتبال الغرافه قطر به مهدی طارمی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس رسماً قصد فروش مهدی طارمی در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل را دارد و در حال حاضر تنها پیشنهاد رسمی که برای جذب این بازیکن به این باشگاه رسیده از سوی باشگاه الغرافه است. باشگاه قطری حاضر است رقمی به باشگاه پرسپولیس برای گرفتن رضایت‌نامه او بدهد و مبلغی جداگانه نیز به خود طارمی به عنوان دستمزد پرداخت کند.

پرسپولیسی ها تا ظهر امروز مهلت دارند كه پاسخ باشگاه الغرافه را بدهند. آن ها مبلغ رضایتنامه طارمی را ۸۰۰ هزار دلار در نظر گرفتند اما رقم پیشنهادی الغرافه كمتر از این عدد است. این باشگاه حاضر است ۵۰۰ هزار دلار به باشگاه پرسپولیس بدهد كه این رقم برای پرسپولیسی ها آن قدر هم جذاب نیست چراكه آن ها در حال فروش آقای گل دو فصل گذشته فوتبال ایران هستند و این عدد برای فروش چنین بازیكنی خیلی هم جذاب نیست.

اما در طرف مقابل، پیشنهاد قطری ها برای خود مهدی طارمی وسوسه انگیز است. آن ها پیشنهاد داده اند كه به خود طارمی به ازای ۸ بازی باقی مانده تا پایان فصل ۱.۷ میلیارد تومان بدهند. برای فصل آینده هم ۳.۵ میلیارد تومان به مهدی طارمی پرداخت می شود تا این بازیكن برای یك فصل و نیم حضور در قطر، بیش از ۴.۵ میلیارد تومان بگیرد. قطعا این رقم در فوتبال ایران به طارمی پرداخت نمی شود و همین باعث وسوسه شدن این مهاجم خواهد شد.

باید دید تا ظهر امروز كه مهلت پاسخ دادن به باشگاه قطری به پایان می رسد، طارمی و پرسپولیس چه پاسخی به این تیم می دهند.

این خبر حدود ۱۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )