برانکو بلافاصله بعد از حذف از جام حذفی، باز هم با فرار رو به جلو، کی‌روش را هدف قرار داده تا ذهن هواداران پرسپولیس را منحرف کند و آن‌ها را رودرروی کی‌روش و تیم ملی قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو یک بار دیگر آغازکننده دعوا با کارلوس كی روش بود. او دو بار تلاشی نافرجام داشت تا كی روش را به میدان منازعه بکشاند و این بار هم دوباره كی روش را به درگیری فراخواند. مشخص نیست برانکو چه می‌خواهد و چه در سر می‌پروراند که این گونه برای بر هم زدن نظم فکری سرمربی تیم ملی تلاش می‌کند.

برانکو یک بازی ساده را در جام حذفی به حریف واگذارکرد. حریفی که ۸ روز قبل در همین ورزشگاه آزادی ۲ بر صفر شکست خورده بود. برانکو باید به این بپردازد که چرا در مدت ۸ روز دستش این گونه برای حریف رو شد که از بازی ۲۰ آذردر لیگ برتر که صنعت نفت یک مغلوب به تمام معنا بود، به بازی ۲۸ آذر رسیدیم که صنعت‌نفت یک تیم برتر بود.

برانکو باید به این پاسخ دهد که چرا در بازی با صنعتنفت از دو هافبک دفاعی استفاده کرد؟ برانکو که بالاترین مدرک مربیگری دنیا را داردباید به این سوال پاسخ دهد که با علم به اینکه بازیکنانش بدنسازی مناسبی ندارند، چرا۵ روز قبل از بازی با الهلال آن بازی سنگین را مقابل سپاهان برگزار کرد؟ برانکو بایدبه این سوال پاسخ دهد که اگر به علم ریکاوری آشناست چرا ۵ روز بعد از بازی با سپاهان،۴ گل از الهلال خورد و دو گل آن بازی را در زمان ۱۰ نفره شده الهلال پذیرفت؟

برانکو باید به این پرسش پاسخ دهد که چرا در انتخابزنندگان ضربه پنالتی مشکل دارد و چه در زمان هدایت تیم ملی در جام ملتها مقابل چینو چه در زمان هدایت پرسپولیس، همه ضیافتهای پنالتی را به حریفان می‌دهد؟ پرسپولیس دربازی با صنعت نفت هم با ضربه پنالتی مغلوب شد چون برانکو اولین و پنجمین پنالتی تیمشکه حساسترین پنالتی‌های بازی هستند را به بدترین بازیکنان آن روز تیمش داد.

برانکو بلافاصله بعد از حذف از جام حذفی، باز هم بافرار رو به جلو، كی‌روش را هدف قرار داده تا ذهن هواداران پرسپولیس را منحرف کند وآن‌ها را رودرروی كی‌روش و تیم ملی قرار دهد. او دو بار این تلاش را انجام داده و بازهم در تلاش است تا در حساس ترین روزها برای تیم ملی، آرامش تیم ملی را هدف قرار دهد.از سرمربی پرسپولیس می‌خواهیم به تیم ملی رحم کند. با قرعه نامناسبی که نصیب ما شده،بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به آرامش و اتحاد داریم و متاسفانه برانکو فقط به خودشفکر می‌کند و اهدافی که در سر دارد.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳۱ )