مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت که کار موسی کولیبالی حرفه‌ای نبود و باید بگوید چه کسی به او بی‌احترامی کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اهواز، بهروز مکوندی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: امیدوارم پس از ۱۴ روز تعطیلی بتوانیم در جام حذفی به پیروزی رسیده و راهی مرحله بعد شویم. شرایط تیم در حال حاضر بد نیست، چند بازیکن به دلایل خاصی از تیم رفتند و برخی نیز با نظر ویسی جدا شدند. همه وضعیت مالی باشگاه را می‌دانید که با چه مشکلاتی مواجه بودیم، اما با آمدن مالک جدید شرایط بهتر شده است. با این حال تاکنون تنها توانسته‌ایم یک بازیکن را جذب کرده‌ایم.

وی در مورد جدایی برخی از بازیکنان مانند طالب ریکانی گفت: ویسی روی یکسری از بازیکنان به لحاظ فنی نظری نداشت، اما بقیه بازیکنان به خاطر شرایط مالی جدا شدند. مسئولان باشگاه و ویسی نظرشان این بود که تعداد نفرات تیم کمتر شود و سعی کنیم در آینده هم از بازیکنان بومی استفاده کنیم. طالب ریکانی هم پس از توافق با باشگاه و ویسی جدا شد.

مربی استقلال خوزستان در خصوص علت عدم حضور موسی کولیبالی در تمرینات تصریح کرد: در رابطه با او مشکل بزرگی بوجود آمده است. کولیبالی با عنوان تعطیلات و مرخصی به مالی رفت، اما وقتی به آنجا رسید، گفت که برنمی‌گردد. کار او غیرحرفه‌ای بود، چون ۳۰ درصد از قراردادش را گرفته و باید برمی‌گشت. نیم فصل دوم شروع نشده، اردوی تیم را ترک کرد و برای او عواقب خواهد داشت. اگر او به ایران بازنگردد، باشگاه مجبور به شکایت خواهد شد.

مکوندی در واکنش به این سؤال که گفته می‌شود کولیبالی به خاطر برخی رفتارها ناراحت شده است، گفت: او باید در این رابطه توضیح دهد. نمی‌دانم منظورش از اینکه احترام نگذاشته‌ایم، چه بوده است. کولیبالی تا امروز ۳۰ درصد از قراردادش را گرفته است. اگر بحث مالی نبوده و اخلاقی است، خوشحال می‌شویم بگوید کدام یک از مجموعه باشگاه به او بی‌احترامی کرده است. ویسی تا لحظه آخر دنبال تهیه بلیت برای موسی بود تا برای مرخصی به مالی برود. خوشحال می‌شویم بگوید این مسائل از طرف چه کسی بوده است.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.