سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر می‌گوید که لغو دیدار این تیم مقابل استقلال کاملاً به ضرر تیمش تمام شد.

غلامرضا دلگرم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره لغو دیدار استقلال - ایرانجوان، اظهار داشت: الان در تهران هستیم و برای بازی هم آماده بودیم، اما متاسفانه به‌طور رسمی گفتند که بازی ما با استقلال لغو و به چهارشنبه موکول شده است. با همه فشارها و مشکلات مالی که داریم، مجبوریم دو روز دیگر در تهران بمانیم. تمام بلیت‌ها‌ی‌مان را هم اوکی کرده بودیم، اما مجبوریم ضرر بدهیم و آنها را برگردانیم.

وی یادآور شد: لغو بازی عملاً به ضرر ما و به نفع استقلال تمام شد. آن‌طور که من اطلاع دارم، استقلال در هفته گذشته تمرینات سنگینی را انجام داده و تعویق بازی یک فرصت دو روزه دیگر برای ریکاوری بیشتر را به آنها می‌دهد. قطعاً استقلال با آمادگی‌ بیشتری به زمین می‌آید.

سرمربی تیم ایران‌جوان بوشهر در مورد بیشتر شدن مشکلات تیمش با لغو دیدار مقابل استقلال گفت: الان در تعطیلات نیم‌فصل هستیم. به‌خاطر بازی با استقلال ۸ روز از تعطیلات عقب افتادیم، حالا به‌خاطر لغو بازی هم عملاً ۱۰ روز را از دست می‌دهیم و یک هفته بیشتر برای آماده‌سازی خودمان فرصت نداریم. همه این مشکلات به ما ضربه می‌زند.

دلگرم در واکنش به این موضوع «برای لغو بازی شاخص آلودگی باید به مرز ۲۰۰ برسد، اما الان حدود ۱۴۰ است»، عنوان کرد: بحث ما هم همین است، من تعجب می‌کنم. یک عده از هواداران ما با اتوبوس از بوشهر به تهران آمدند. اینها نه جا و نه پول برای اسکان دارند. با لغو بازی آنها هم دچار معضل هستند، چون داخل تهران ماندند و باشگاه هم نمی‌تواند برای آنها کاری انجام بدهد.

این خبر حدود ۱۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.