سرمربی بادران تهران گفت: در جام حذفی هیچ چیز بعید نیست و شعار باشگاهمان هم رسیدن به رویاهایمان است. ما هم می‌خواهیم به این مهم برسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و بادران تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاههای کشور در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای رسیدن به این مرحله با شهرداری ماهشهر بازی داشتیم و سپس با پیکان بازی کردیم. الان هم که باید مقابل پرسپولیس قرار بگیریم و کار سختی داریم. برای پرسپولیس احترام خاصی قائلم. این تیم قهرمان شده است و می تواند به برتری های خود ادامه دهد.

وی در ادامه راجع به وضعیت بادران تهران گفت: سه سال است تیمداری می کنیم و می خواهیم روز به روز پیشرفت کنیم. برای تیم خودم احترام زیادی قائلم. می خواهیم از کوچکترین شانسمان یک دریا امید بسازیم. شک نکنید با دست و پای بسته به مصاف پرسپولیس نمی رویم.

سرمربی پرسپولیس درباره اظهار نظر مدیر باشگاه بادران در خصوص اینکه بلایی بدتر از قشقایی شیراز بر سر پرسپولیس می آوریم تصریح کرد: فرهنگ مجموعه بادران مربوط به بازاریابی است. حوزه من با حوز مارکتینگی که بادران دنبال می کند متفاوت است. اما آنها شعاری دارند که رویای خود را دنبال می کنند. با هدف مشخصی هم وارد فوتبال شده اند و در بخش خصوصی حضور دارند. طبق برنامه ریزی هایی که داشته اند می خواهند به سطح اول فوتبال برسند. وجود بخش خصوصی در فوتبال واجب است.

ربیعی در ادامه تصریح کرد: سبک بازی پرسپولیس به گونه ای است که دست به دفاع اتوبوسی نمی زنیم. چون سبک و تاکتیک بازی ما متفاوت است. ما در بازی های خودمان در لیگ یک شبیه به پرسپولیس بازی می کنیم. فوتبال مالکانه و برتر در تعداد گل زده را از آن خود کرده ایم.

وی درباره عملکرد بادران تهران در لیگ دسته اول گفت: در شش بازی آخر توانستیم ۱۴ امتیاز بگیریم. ما در مقابل تیم نفت مسجد سلیمان به تساوی سه بر سه رسیدیم و نباید فراموش کنیم که بازی در لیگ یک باعث شد تا بازیکنان خوبی به لیگ برتر بیایند. به عنوان مثال پارس جنوبی جم در رده دوم جدول لیگ برتر قرا دارد. تیم که از لیگ یک آمده است و توانست در لیگ برتر هم توانایی هایش را به رخ بکشد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )