یک نشریه یونانی تعبیر جالبی برای مهاجم ایرانی تیم المپیاکوس آتن به‌کار برده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گاوروس، نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس آتن با اشاره به درخشش ۲ بازیکن تیم فوتبال این باشگاه در دیدارهای سوپر لیگ یونان نوشت: کریم انصاری‌فرد و کوستاس فورتون شروع به کمک‌های بزرگی به تیم المپیاکوس کردند و در زمین نشان دادند که با یکدیگر بسیار هماهنگ هستند. آنها می‌دانند که در زمین چه‌کاری بیشتر از هر چیزی دیگری مهم‌تر است.

در ادامه این تحلیل آمده است: هر ۲ بازیکن در هفته‌های اخیر نمایش عالی داشتند. مهاجم ایرانی می‌خواهد به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رود و بازیکن یونانی در این اندیشه است تا یکی از بازیکنان کلیدی تیم المپیاکوس باشد. کمک‌های انصاری‌فرد و فورتون به تیم المپیاکوس در بخش‌های گلزنی و پاس‌گل فوق‌العاده است. تیم المپیاکوس در فصل جاری سوپر لیگ یونان ۳۱ گل به ثمر رساند و تعداد پاس‌گل‌ها ۱۸ است. انصاری‌فرد و فوتون زننده ۱۳ گل تیم المپیاکوس بودند که کمتر از نصف گل‌های به‌ثمر رسیده هستند، ۵ پاس‌گل نیز دادند که تقریباً یک‌سوم پاس‌گل‌های تیمی است.

سایت نشریه گاوروس سپس نوشت: فورتون شش گل به‌ثمر رساند و ۲ پاس‌گل داد. انصاری‌فرد نیز زننده هفت گل بود و ۳ پاس‌گل نیز داده است. هر ۲ بازیکن ارزشمند هستند و آمارها نشان می‌دهد که علاوه بر گلزنی نقش مهمی در ساختن گل‌های تیم المپیاکوس دارند. این اطمینان وجود دارد که آنها همچنان در دیدارهای آینده نیز سوخت‌رسان موتور المپیاکوس خواهند بود، چیزی که انصاری‌فرد و فورتون به‌خوبی آن را نشان دادند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.