سرمربی تیم فوتبال اینتر می‌گوید اگر می‌توانست، سرمربی حریف قدرتمند تیمش در دربی ایتالیا را از این تیم جدا می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال یوونتوس و اینتر، فردا شب (شنبه) در حساس‌ترین بازی از هفته شانزدهم سری A در دیداری موسوم به دربی ایتالیا به میزبانی بیانکونری برابر یکدیگر قرار می‌گیرند.

اینتر در حالی به خانه رقیب دیرینه‌اش سفر می‌کند که با دو امتیاز بیشتر نسبت به بیانکونری رده سومی در صدر جدول قرار گرفته است، اما باختن در این بازی می‌تواند جایگاهش را در جدول تنزل و آن را در اختیار بانوی پیر قرار دهد.

اسپالتی در این خصوص اظهار داشت: تیم ما حالا هویتی مشخص دارد و ما می‌دانیم که می‌توانیم در بالاترین سطوح رقابت کنیم. برای رسیدن به اهداف‌مان باید کلی امتیاز کسب کنیم و هر بازی باید فرصتی برای افزایش امتیازات‌مان باشد. به همین دلیل هم ما برای کسب پیروزی به تورین می‌رویم. حریف ما تیم سوم جدول لیگ نیست، بلکه تیمی است که در سه سال اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده است.

اسپالتی ادامه داد: تمام چیزی که ما برای این بازی نیاز داریم نشان دادن شخصیتی مناسب از لحظه آغاز بازی است، چون آلگری یکی از بهترین مربیان دنیا در زمینه تغییر آرایش تاکتیکی تیمش در حین انجام بازی است. با این حال این بازی دربی ایتالیا و یک مصاف پرفشار است.

سرمربی اینتر در پایان در پاسخ به این سؤال که اگر قرار بود یکی از بازیکنان یوونتوس را از این تیم بگیرد، آن بازیکن چه کسی بود، گفت: من همه بازیکنان حال حاضر تیمم را دوست دارم، اما اگر قرار بود یکی از اعضای یوونتوس را از این تیم بگیرم، آن شخص آلگری بود!

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.