دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به سنگربان تیم پارس جنوبی توصیه کرد، در دیدارهای بعدی این تیم از میوه آووکادو استفاده کند.

وحید قلیچ با ابراز خرسندی از برد مهم پرسپولیس برابر پارس جنوبی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: من قبل از بازی هم در صفحه شخصی خودم گفته بودم که پارس جنوبی یک تیم معمولی است. بعد از بازی هم دیدید که حرف من درست از آب درآمد و پرسپولیس توانست این تیم را شکست دهد. وقتی سرمربی یک تیم در این بازی حساس اجازه می‌دهد که دروازه‌بانش پنالتی را بزند، معلوم است که آنها یک تیم معمولی هستند. شما دیدید که در نهایت چه اتفاقاتی افتاد و چگونه فروزان پنالتی را از دست داد.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: من فروزان را دوست دارم و او بازیکن باادبی است، اما چرا فروزان می‌خواست تحت هر شرایطی به پرسپولیس گل بزند؟ او واقعاً چه چیزی را می‌خواست ثابت کند؟ مهم‌تر از همه اشتباهی بود که تارتار انجام داد. او در شرایطی که تیمش می‌توانست توسط یک بازیکن دیگر پنالتی را تبدیل به گل کند، با انتخاب فروزان این شانس بزرگ را از دست داد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: تارتار ادعا می‌کند که پیشکسوت پرسپولیس است، ولی من باید بگویم که آقای تارتار! شما پرسپولیسی نیستی! شما خیلی راحت به یک بازیکن که سابقه بازی در استقلال را دارد این اجازه دادید تا پنالتی بزند. در ضمن همه می‌دانند که محسن فروزان با چه هدفی قصد داشت خودش به پرسپولیس گل بزند. خدا جای حق نشسته است و شما دیدید که پارس جنوبی باخت و وجهه تارتار هم خراب شد.

قلیچ در ادامه افزود: تارتار با این تصمیم نشان داد که مربی بزرگی نیست و او باید در تیم‌هایی مربیگری کند که خطر سقوط را احساس می‌کنند. خدا را شکر که پرسپولیس برد مهمی را به دست آورد و تصمیمات تارتار هم در نهایت به سود پرسپولیس شد.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه فروزان در این مسابقه در زمین به انار خوردن مشغول شد، گفت: او قبلاً موز خورده بود و این بار انار هم خورد. من به فروزان توصیه می‌کنم که در بازی‌های بعد از میوه آووکادو استفاده کند! این موضوع می‌تواند برای او مثمرثمر باشد!

وی در پایان تصریح کرد: من از همه پرسپولیسی‌ها می‌خواهم که علیرضا بیرانوند را به خاطر این برد شیرین ببخشند. به‌هرحال او هم دروازه‌بان تیم است و باید مورد حمایت قرار بگیرد.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۳ )