محسن فروزان پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت: در تمرینات عالی پنالتی می‌زنم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محسن فروزان پس از شکست یک بر صفر پارس جنوبی مقابل پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. ما ۹۰ دقیقه روی دروازه حریف فشار آوردیم و پیروزی حق ما بود.

فروزان در خصوص پنالتی از دست رفته خود مقابل علیرضا بیرانوند گفت: پنالتی قشنگی زدم، اما توپ به هر دو تیر دروازه برخورد کرد و وارد دروازه نشد. بیرانوند را به خوبی فریب دادم اما این توپ با بدشانسی گل نشد. نمی‌دانم چرا بدشانسی گریبان ما را گرفت. از آقای تارتار عذرخواهی می‌کنم چون به من اعتماد کرد و این پنالتی را به من تقدیم کرد. همچنین از بازیکنان و هواداران تیم معذرت می‌خواهم.

دروازه ‌بان پارس جنوبی درباره نحوه پنالتی‌ زدنش ادامه داد: من در دیدارهای رسمی پنالتی نزدم، اما در تمرینات عالی پنالتی می‌زنم. این پنالتی هم عالی بود، اما متاسفانه تبدیل به گل نشد. امروز ما باختیم، اما پرسپولیس بازی را نبرد. کمک داور و داور مسابقه برنده بازی بودند که با یک اشتباه فاحش آن خطای صد در صد را ندیدند و همان توپ وارد دروازه ما شد. از همه بابت این شکست عذرخواهی می‌کنم.

فروزان در مورد ادامه راه پارس جنوبی برای کسب مقام قهرمانی گفت: از همان ابتدای فصل مدیران باشگاه و آقای تارتار گفتند که ما دنبال قهرمانی نیستیم و تنها می‌خواهیم در لیگ برتر ماندنی شویم، حالا که می ‌توانیم برای قهرمانی بجنگیم تمام تلاش خود را در این راه انجام می ‌دهیم. بارسلونا و رئال هم خیلی از دیدارهای خود را در لیگ شکست خوردند و ما هم اکنون باختیم، دو بازی تا پایان نیم فصل پیش‌ رو داریم و جایگاه خود را صدر جدول را پس م ی‌گیریم تا تقدیم هواداران پارس جنوبی کنیم.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )