رئیس فدراسیون فوتبال سوریه ادعاهای عجیبی پس از حذف تیم ملی این کشور در مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، صلاح رمضان، در مصاحبه با لطفی الإسطوانی، روزنامه‌نگار ورزشی گفت: مافیا تمایل به حضور استرالیا به جای سوریه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت، زیرا آنها قدرت و خرید تبلیغاتی بیشتری در دنیا دارند. سوریه در محاصره است و استرالیا برای مافیا مفید‌تر است!

صلاح رمضان سپس نوک پیکان انتقادهای خود را به سمت علیرضا فغانی، داور ایرانی بازی رفت تیم‌های ملی سوریه و استرالیا که با نتیجه تساوی یک - یک پایان یافت، اظهار داشت: علیرضا فغانی به عمد به برخی از بازیکنان سوریه از جمله عمر خریبین کارت نشان می‌داد. این مهاجم ما بدون هیچ‌گونه توجیهی و با احترام به داور اعتراض کرد اما کارت زرد گرفت.

رسانه‌های عربی پیش از این از نیت عمر الخریبین برای دریافت کارت زرد و محرومیت از بازی برگشت برابر استرالیا خبر داد تا بتواند الهلال را در بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس ایران همراهی کند.

تیم ملی فوتبال سوریه در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت برابر استرالیا در مرحله پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حذف شد.

صلاح رمضان، رئیس فدراسیون فوتبال سوریه تاکید کرد که درخواست رسمی به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حذف استرالیا از رقابت در این قاره ارائه خواهد داد.

این خبر حدود ۱۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۲ )