سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت: خیلی از پیروزی‌های تیم‌مان تعجب نکردیم، در حالی که خیلی‌ها تعجب کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عباس چمنیان پس از ورود تیم نوجوانان به تهران گفت: در طول برگزاری مسابقات مردم آنقدر درگیر این مسابقات بودند که نیاز به توضیح نیست. اینکه بتوانیم استعدادهای‌مان را پرورش بدهیم، دور از ذهن نباید باشد. خیلی از این پیروزی‌ها تعجب نکردیم، در حالی که خیلی‌ها تعجب کردند.

وی در ادامه افزود: این پیروزی‌ها نشان داد که می‌توان در سایه برنامه‌ریزی موفق بود. فوتبال ما درست است که از برخی جهت‌ها با فوتبال اروپا فرق دارد، اما این چاله‌ها را می‌شود پر کرد. اگر پر شود، می‌توان به آینده این بچه‌ها امیدوار بود.

سرمربی تیم نوجوانان کشورمان با اشاره به موفقیت‌های تیمش در جام جهانی، خاطرنشان کرد: خوشحالیم. این اتفاق، اتفاق خیلی خوبی بود. نتایج ما در جام جهانی ثابت کرد که اگر مسئولان باور کنند که باید به زیرساخت‌ها توجه کنند، آینده فوتبال ما تضمین می‌شود. امیدوارم البته این موضوع مقعطی و وابسته به شخص نباشد و این روند استمرار پیدا کند تا شاهد موفقیت‌های بزرگ‌تر از این هم باشیم.

چمنیان در پاسخ به این سؤال که «چقدر امیدوار هستید این بازیکنان بتوانند در آینده هم در تیم بزرگسالان به میدان بروند؟»، گفت: نگاه من، نگاه جزئی نیست. من به فوتبال کشور نگاه کلی دارم. به جرأت می‌توانم بگویم، ما در ایران دو برابر این بازیکنانی که شما در این مسابقات دیدید، استعداد داریم. اینها می‌توانند به فوتبال کشور تزریق شوند. باید به همه استعدادها احترام بگذاریم.

وی همچنین تصریح کرد: تک‌به‌تک این استعداد می‌توانستند در جام جهانی بازی کنند، اما شاید به دلیل محدودیت جا و شاید به خاطر اینکه فرصت دیده شدن برای‌شان فراهم نشده است، به چشم نیامدند. من این نوید را می‌دهم که علاوه بر بازیکنانی که در جام جهانی به میدان رفتند، ما می‌توانیم منتظر چهره‌‌های جدید هم باشیم.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.