یک نشریه انگلیس از افزایش احتمال سرمربیگری کارلتو در گودیسون پارک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه سان در گزارش اختصاصی از قرار گرفتن نام کارلو آنچلوتی در صدر فهرست گزینه‌های هدایت اورتون پس از اخراج رونالد کومان از این تیم، خبرداده است.

کومان ۵۴ ساله امروز (دوشنبه) در پی کسب نتایج ضعیف در این فصل و سقوط تیمش به رده هجدهم جدول پس از شکست خانگی ۵ بر ۲ شب گذشته برابر آرسنال، از سرمربیگری آبی‌پوشان مرسی‌ساید برکنار شد و حالا از کارلو آنچلوتی که ماه گذشته به همین دلیل از سرمربیگری بایرن مونیخ برکنار شد به عنوان جانشین او یاد می‌شود.

سان نوشته است که با وجود تمایل مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای استخدام کارلتو به عنوان سرمربی آتزوری، او ترجیح می‌دهد که به مربیگری در رده باشگاهی ادامه دهد و احتمال رفتنش به گودیسون پارک زیاد است.

سان در خبر دیگری نوشته است که یکی از شروط وی برای پذیرش مسئولیت هدایت اورتون این که است که دستیار مورد اعتمادش پل کلمنت را همراه با خود به مرسی‌ساید ببرد. مشکل اما اینجاست که کلمنت در حال حاضر هدایت تیم فوتبال سوانزی را برعهده دارد.

کلمنت در دوران مربیگری آنچلوتی در تیم‌های چلسی، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید و بایرن مونیخ دستیار این مرد ایتالیایی بود اما او ماه ژانویه سال جاری از باواریایی‌ها جدا شد تا هدایت سوانزی را برعهده بگیرد. سوانزی تحت هدایت او در این فصل لیگ برتر در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.