مالک باشگاه خونه‌به‌خونه بابل تأکید کرد افرادی که در تمرین امروز این تیم حاشیه‌سازی کرده‌اند به سزای اعمال‌شان خواهند رسید.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، امروز (دوشنبه) در جریان تمرین تیم خونه‌به‌خونه بابل، درگیری شدیدی بین کادرفنی این تیم و تعدادی از لیدرها رخ داد که در نهایت جواد نکونام و مربیان تیم خونه‌به‌خونه مجبور به ترک محل تمرین این تیم شدند. گفته می‌شود مشکلات مالی باعث شروع این اتفاقات شده است.

قاسم حسن‌زاده در مورد این اتفاقات به تسنیم گفت: هیچ مشکل مالی وجود ندارد. چند روز پیش به جواد نکونام هم گفتم که امکان دارد پول ۱۰ روز بالا یا پایین‌تر پرداخت شود، اما مشکل مالی وجود ندارد. من تهران بودم و از جزئیات درگیری امروز خبر ندارم،‌ اما در اولین فرصت به بابل سفر خواهم کرد تا به این مشکل رسیدگی کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا جواد نکونام از فردا دوباره بر سر تمرینات این تیم حاضر خواهد شد؟»، تصریح کرد: صددرصد باید اعضای کادرفنی سر تمرین بروند. مگر می‌شود به یک‌باره تیم را ترک کنند؟! تیم ما اکنون در حال نتیجه گرفتن است و مشکلی هم با جواد نکونام نداریم و او قطعاً فردا سر تمرین خواهد رفت. صددرصد اتفاقاتی که امروز افتاده،‌ کار علیرضا مرزبان و دوستان او در بابل است. ما از روز گذشته خبر داشتیم که آنها به تعدادی از لیدرها پول داده‌اند، تا تیم را تشویق نکنند! ما می‌دانستیم می‌خواهند برای تیم ما حاشیه درست کنند!

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه با اشاره به دیدار روز جمعه این تیم مقابل سیاه‌جامگان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال، خاطرنشان کرد: مرزبان مجبور است این کارها را بکند، چون اگر مقابل ما هم نتیجه نگیرد از سیاه‌جامگان هم اخراج خواهد شد و دیگر نمی‌تواند جایی کار کند. قطعاً زمانی که به بابل برگردم به این اتفاقات رسیدگی خواهم کرد و کسانی که باعث ایجاد حاشیه شدند به سزای اعمال‌شان خواهند رسید.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.