سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس وضعیت بازیکنانش را پیش از دربی تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنانم شخصیت یک تیم برنده را دربازی برابر نفت داشتند.

او همچنین درباره وضعیت بازیکنانش پیش از دربی گفت: وحید امیری مشکل مصدومیت مختصر دارد اما برای دربی آماده می شود. فرشاد احمدزاده را نداریم چون عمل جراحی کرده است؛طارمی را هم نداریم.در مورد محسن مسلمان هم چیزهایی شنیده ایم اما نمی دانیم تکلیف چه می شود.

برانکو در پاسخ به سوالی دربی را اینطور توصیف کرد: دربی ثروت فوتبال ایران است و بازیکنان به خاطر همین بازی خوشحال هستند و تلاش می کنند.

وی درباره تقابلش با شفر و این که آیا شفر او را در آلمان شکست داده است، اظهار کرد: بله در آلمان با هم بازی کرده‌ایم. او مربی برلین بود و تیم خوبی داشت و پیروز شد. چه چیزی غیر از کری باید بگوید؟ ما هم می‌خواهیم ببریم. او هم معلوم است که باید بگوید به دنبال برد است. پس بگوید می‌خواهد ببازد؟

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شناخت اندک شفر می‌تواند به سود سرخ‌ها شود هرچند که شاید حضور شفر یک شوک مثبت برای آبی‌ها ایجاد کرده باشد، گفت: همیشه همین‌گونه است ولی داربی داستانش خاص است. قبل از هر چیزی، بازیکنان هستند که تصمیم می‌گیرند و تکلیف را روشن می‌کنند. ما هم در این کنار، آنها را آماده می‌کنیم چون در داربی کسی حق اشتباه ندارد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد تیمش به لحاظ روحی شرایط پایین‌تری از استقلال دارد، گفت: من نمی‌دانم مشکل چیست. مسلمان که اطلاع رسمی بابتش به ما نداده‌اند اما این‌ها ارتباطی به موضوع ندارد. هرکس جزو ۱۱ نفر باشد باید ۲۰۰ درصد انرژی بگذارد.

او در واکنش به این سوال که آیا شرایط تیمش مثل بعد از بازی با الاهلی است یا نه، گفت: ما نتایج درخشانی تاکنون در تمام جام‌ها کسب کرده‌ایم. تا نیمه نهایی آسیا بالا آمدیم و در لیگ هم با وجود بازی کمتر خیلی وضعیت خوبی داریم. در جام حذفی هم که صعود کردیم. نمی‌دانم کدام باشگاه بهتر از ما نتیجه گرفته است؟ این خودش دلیلی است برای انگیزه بالاتر ما. من فقط به بازیکنانم بابت نتایجشان تبریک می‌گویم. شاید برخی انتظار داشته باشند هر بازی را ۱۷ بر صفر ببریم ولی من از تیمم راضی هستم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا با پرسپولیس تمدید می‌کند، گفت: فعلا بحث در این‌باره نیست. وضعیت طوری است که تصمیمی اتخاذ نشده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا داربی پیش رو پر گل خواهد بود یا نه، گفت: همه داربی‌هایی که من بوده‌ام عالی بوده‌اند حتی آن مساوی بدون گل. ما می‌خواهیم بیشترین شادی را به هواداران بدهیم. طبیعی است که اگر داربی گل داشته باشد، همه لذت می‌برند. طبیعی است همه می‌خواهند پیروز شوند.

او همچنین در پاسخ به این سوال که فاکتور پیروزی در داربی چیست، گفت: این فضای حاکم بر اطراف تیم که بازیکنان با هم وحدت داشته باشند و تیم باشیم. این مهم‌ترین مساله است. تیم، مهم‌تر از فرد است. تیم اگر دچار بحران شود با روحیه تیمی می‌توان از آن گذر کرد.

برانکو در پاسخ به این سوال که داغ‌ترین داربی‌ای که پشت سر گذاشته در ایران بوده یا کرواسی، است، بیان کرد: هر دو داربی زیبا هستند. هم داربی کرواسی، هم ایران. خوشبختانه حوادث داربی کرواسی در ایران اتفاق نمی‌افتد. طبیعی است که داربی ایران را جمعیت بیشتری دنبال می‌کنند. در کرواسی هم این مهم است که داربی را ببرید تا این که قهرمان شوید.

او در واکنش به این سوال که آیا دوست دارد باز هم در ایران کار کند، هم گفت: این صحبت‌ها را فعلا مطرح نکنید. من نمی‌دانم کدام مربی خارجی بیشتر از من در ایران بوده است؟ مطمئنم کسی بیشتر از من نبوده است. من این‌جا احساس خوبی دارم و این‌جا برای من عالی است. مردم بسیار خوب هستند و یک ذره هم ایراد و انتقاد ندارم وگرنه تا این اندازه در ایران نمی‌ماندم.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.