رییس فدراسیون فوتبال در تماس با اردوی تیم ملی نوجوانان در هند،از تلاش یوزهای نوجوان در رقابت های جام جهانی تقدیر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مهدی تاج ساعتی پس از بازی ایران و اسپانیا در مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی نوجوانان،ضمن تقدیر از عملکرد کادر فنی و بازیکنان این تیم در این مسابقات،بر ضرورت حفظ و تقویت این تیم تاکید کرد.

وی در این باره عنوان کرد:به کلیه اعضای تیم پرافتخار و شایسته نوجوانان کشورمان خداقوت می گویم.آنها در میدان معتبر جام جهانی با حضور در جمع ۸ تیم برتر جهان افتخارآفرینی کردند و تا آخرین لحظه هم دست از تلاش و کوشش برنداشتند.

رییس فدراسیون فوتبال افزود:به طور حتم برنامه فدراسیون در جهت حفظ و تقویت این تیم برای میدان های معتبر آتی است تا بازیکنانی که در این سن،فرصت حضور در آوردگاه بزرگ جام جهانی را کسب کردند،با تداوم حرکت در مسیر پیشرفت،آینده فوتبال کشورمان را تضمین کنند.

تاج تصریح کرد:از آنجاییکه عصر روز دوشنبه و همزمان با بازگشت کاروان تیم پرافتخار نوجوانان ایران می بایست در جلسه مهمی پیرامون موضوع حق پخش شرکت کنم،نمی توانم در کنار سایر دوستان عزیزمان در فدراسیون فوتبال در مراسم استقبال از ملی پوشان حاضر شوم اما به طور حتم در اولین فرصت با کلیه اعضای تیم،نشستی را برگزار خواهیم کرد و با آنها دیدار می کنیم.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.