کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است گل اول پرسپولیس در شرایط آفساید به ثمر رسید.

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص قضاوت سید مهدی سیدعلی در دیدار پرسپولیس - نفت تهران اظهار داشت: سیدعلی و کمک‌هایش در نیمه اول با وجود برخوردهای زیاد قضاوت ساده و بدون اشتباهی داشتند. آنها تلاش کردند بیشتر مدیریت کنند اما در نیمه دوم، تیم داوری در چند صحنه به چالش کشیده شد که باعث اشتباه تأثیرگذار هم شد.

کارشناس داوری خاطرنشان کرد: در دقیقه ۱۹، برخورد توپ به دست مدافع نفت تهران در محوطه جریمه پنالتی نبود و داور به درستی ادامه بازی داد. در دقیقه ۲۵، ضربه آرنج خلیل‌زاده به صورت بازیکن نفت که به شکل غیر عمد زده شد، خطا بود که از چشم داور و داور چهارم دور ماند.

وی تصریح کرد: در دقیقه ۶۱، سامان آقازمانی کارت زرد دریافت کرد که صحیح بود و اگر شدت ضربه پای این بازیکن بیشتر بود، می‌توانست اخراج هم شود. در دقیقه ۷۳، علیپور مهاجم پرسپولیس که در وضعیت آفساید قرار داشت، با ضربه سر توپ را در اختیار منشا قرار داد و این مهاجم گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند. کمک داور اول بازی در محاسباتش کاملاً اشتباه کرد و باید گل پرسپولیس را مردود اعلام می‌کرد.

سلیمانی گفت: در دقیقه ۸۱، کمک داور دوم در اعلام آفساید اشتباه کرد. در دقیقه ۸۳ هم پنالتی پرسپولیس به درستی اعلام شد و دروازه‌بان بعد از دفع توپ، با دستش پای مهاجم پرسپولیس را زد و او را سرنگون کرد. در دقیقه ۱+۹۰ پنالتی نفت تهران به درستی اعلام شد و علیپور پای مهاجم نفت را زد. مهاجم نفت هم با زیرکی پنالتی گرفت.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )