سرمربی ترکمنستانی روبین‌کازان در نشست خبری پس از بازی برابر دینامو مسکو پاسخ شفافی به انتقاد رسانه‌های ورزشی درباره عدم گلزنی سردار آزمون داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم روبین‌کازان امروز (شنبه) در بازی خانگی هفته چهاردهم لیگ برتر روسیه برابر دینامو مسکو به تساوی بدون گل بسنده کرد. سردار آزمون، مهاجم ایرانی از اولین دقیقه نیمه دوم در ترکیب روبین‌کازان به میدان رفت، اما طلسم گل‌نزدنش همچنان باقی ماند.

قربان بردیف، سرمربی روبین‌کازان در نشست خبری پس از این بازی گفت: سردار آزمون چنین شرایطی را در تیم روستوف هم داشت. او شانس‌های بسیار زیادی در بازی‌ها داشت، اما گل نزد. وقتی هم این شرایط شکسته شد شروع به گلزنی در لیگ برتر روسیه و لیگ قهرمانان اروپا کرد. ما منتظر می‌مانیم و به آن باور داریم.

وی درباره امکان بازی روبین‌کازان با سه مهاجم از همان دقیقه اول جهت افزایش رویه تهاجمی و شانس گلزنی، اظهار داشت: ما این بازی را پیش از این انجام دادیم، اما پرس لازم در خط میانی وجود نداشت. رینات در شرایط نه‌چندان مطلوبی به ترکیب روبین‌کازان بازگشت. سردار آزمون هم چنین شرایطی دارد. اگر ما پیش از این با کانونیکوف، دنیز و لستین در خط حمله بازی می‌کردیم، اما الان کانونیکوف، آزمون و رینات را داریم.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.