پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد که دربی یک بازی عادی نیست که تیم‌ها در آن به‌راحتی موقعیت‌های خود را از دست بدهند.

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری ۲ بر یک استقلال مقابل نساجی قائمشهر در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: مهم‌ترین مشکل استقلال عدم نتیجه‌گیری از کارهای جمعی است. سال گذشته، کاوه رضایی را در خط حمله داشتند که کار جمعی را تمام می‌کرد و به گل می‌رسیدند. استقلال در خط حمله تمام‌کننده باید داشته باشد. امیدوارم در آینده این تیم بهتر شود.

وی در مورد اینکه وینفرد شفر از نتیجه به‌دست‌آمده ناراضی بود و اعتقاد داشت بازیکنان استقلال نباید مدام حفظ نتیجه کنند، گفت: شفر این حرف‌ها را می‌زند تا بگوید قرار است در آینده تغییراتی رخ دهد. البته او بیشتر باید به‌جای حرف‌ زدن کار کند. توقع ما از او همین است که تغییراتی در استقلال ایجاد کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص دربی ۸۵ تصریح کرد: وضعیت این بازی این‌طور نیست که بگوییم فلان تیم اول است، برنده خواهد بود و تیمی که چهاردهم است، شکست می‌خورد. در دربی‌ها، هر تیمی از موقعیت‌هایش استفاده کند، برنده است. اگر پرسپولیس امروز نفت طلاییه را شکست دهد، از لحاظ روحی و روانی شرایط مشابه استقلال را پیدا می‌کنند.

روشن خاطرنشان کرد: اگر شفر بتواند استقلال را از لحاظ روحی و روانی آماده کند، می‌تواند موفق شود. هرچند که برانکو ایوانکوویچ سال‌ها سرمربی تیم ملی بوده و الان چند سالی است در پرسپولیس حضور دارد و شرایط را بهتر می‌داند. دربی بازی عادی نیست که تیمی راحت موقعیت‌هایش را از دست بدهد، بنابراین داشتن روحیه خوب و استفاده از موقعیت‌ها شرط پیروزی است.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )