پرسپولیس در دقایق ابتدایی بازی با پیکان یک گل خورد و تمام. دیگر هر چه زدند به در بسته خورد و آنها با همان یک گلی که دریافت کردند نتیجه را واگذار کردند تا نخستین شکست فصل شان رقم بخورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این شکست در حقیقت سومین باخت سرخپوشان در سال ۹۶ است. جالب اینجاست که هر سه شکست این تیم با نتیجه یک بر صفر رقم خورده است. تیم برانکو در هر سه دیدار گل اول بازی را در همان نیمه نخست دریافت کرده، اما تلاش‌های آنها برایرسیدن به گل مساوی در ادامه بازی و به ویژه در نیمه دوم بدون نتیجه بود. نکته عجیب اینکه هر سه شکست سرخپوشان در سال ۹۶ برابر تیم‌هایی بوده که در رده‌های پایین جدول قرارداشته‌اند؛ به ویژه، دیدار برابر صنعت نفت آبادان و سیاه جامگان مشهد که خطر سقوط به دسته پائین‌تر را به شدت احساس می‌کردند.

البته پیکان هم تا پیش از پیروزی روز گذشته در رده‌های پائین جدول رده بندی قرار داشت. هر سه باخت پرسپولیس ۹۶ روی ضربات شروع مجدد برای حریفانش به دست آمده است؛ در بازی صنعت نفت، تیم آبادانی صاحب یک ضربه کاشته شد که ارسال این توپ روی دروازه بیرانوند با دفع ناقص و اشتباه مدافعان سرخپوش همراه شد و در ادامه همین ضربه خطا بود که با ارسال شادکام و ضربه سر عبدالله زاده تک گل بازی را به سود صنعت نفت رقم خورد.

در دو بازی دیگر، یعنی دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر شانزدهم برابر سیاه جامگان و دیدار هفته ششم لیگ برتر هفدهم برابر پیکان، گل‌های حریف روی یک ضربه آزاد از فاصله‌ای نسبتاً دور و به صورت مستقیم وارد دروازه پرسپولیس شد. بنابراین، پرسپولیس روی سه ضربه شروع مجدد در این سه بازی، متحمل سه باخت شد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )