علی فتح‌الله زاده می‌گوید افتخاری به او حمله می‌کند چون در ورزشگاه دو نفر هم حاضر نیستند اسمش را فریاد بزنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برنامه عجیب و غریب ۹۰ دوشنبه شب، پر بود از افشاگری. باز هم در بحث استقلال، نام علی فتح الله زاده به میان آمد . افتخاری که انگار ترجیح می‌داد به جای پرداختن به مسائل روز و بحث اخراج‌ها از گذشته بگوید. اسناد مالی رو کرد و گفت ۲۲میلیارد بدهی و چک برگشتی از دوران علی فتح الله زاده به جا مانده و آن پرچم استقلالی که او در دست داشته را به تمسخر گرفت.

از همان لحظه می شد فهمید فتح الله زاده که هر چه تلاش کرد، عادل به او اجازه نداد روی خط برنامه ۹۰ بیاید؛ صبح را آتشین شروع می کند. او در این باره به خبرآنلاین گفت: «واقعا ۹۰ را که دیدم، خوشحال شدم. عادل چه خوب شده. اصلا توی حرف مهمانش نمی پرد و می گذارد مهمانش هر حرفی خواست بزند! این خودش یک گام به جلو است! مثل (...) تو چشم مهمانش نگاه می کرد و حرف ها را گوش می کرد و اصلا انگار نه انگار که در این حرف ها و آمارها می شود سئوال هم کرد. اصلا مگر همین بدهی ها و بیشتر از اینش را پرسپولیس نداشته؟ چرا آنها صدر جدولند. یا مثلا نمی توانست از این آقا بپرسد خودش چقدر درآورد دارد و چقدر برای تیم تعهد ایجاد کرده است؟ حالا پایان امسال و بعد رفتن آقایان، هنر مدیریتی شان مشخص می شود.»

او در ادامه گفت: «من برای رفتن به جمع ۴ تیم برتر آسیا تیم بستم ۱۶میلیارد و کل هزینه های مان شد ۲۲میلیارد تومان بعد آقای گودرزی پرونده ما را داد دادگاه. همان سال اما مدیر خودش تیم ۳۰میلیارد تومانی بست و به آسیا هم نرسید. الان هم که دیگر حساب و کتاب کلا از دست شان در رفته. جالب است اول گفتند بدهی های ما ۱۰۰میلیارد تومان است. الان رسیدند به ۲۲ میلیارد تومان. دو مدیر دیگر بیاید و برود، فکر کنم طلبکار هم بشوم.»

مدیر پیشین استقلال درباره ۲۲ میلیارد چک برگشتی که دست اشخاص دارد گفت: «اولا که ۲۲میلیارد نیست و باید ۷میلیارد باشد. تازه بدهی به اشخاص که نیست! بدهی به بازیکنان است!» او انگار بازیکن را شخص حساب نمی کند!

فتح الله زاده درباره ماجرای پرچم توی دستش هم که افتخاری مسخره کرد، گفت: «آن پرچم برای روزی است که ۵۰هزار نفر در ورزشگاه می گفتند مدیر محبوب ما حاج علی فتح الله. روی آن پرچم کلی عنوان قهرمانی استقلال نوشته شده که همه با من برای این هوادار عزیز به دست آمده. شما ببین چطور مدیریت کردی که ۲نفر هم در ورزشگاه اسمت را صدا نمی کند. حالا چرا حسادت می کنی ؟ اصلا بیا این پرچم را بدهم برو شما هم عکس بگیر!»

فتح الله زاده درباره بدهی های بی شمار دوره مدیریتش هم گفت: «این حرف ها درست نیست. من کلا ۷۰۰هزار دلار بدهی به بازیکنان خارجی داشتم که از پاداش فیفا قابل پرداخت بودند. خودم منابع بازپرداختش را تامین کرده بودم. این حرف ها که می زنند سند مشخصی ندارد. تازه این آقایان، خودشان باید جوابگو باشند . همین آقای خادم که قرارداد اعطای اسپانسرینگ به زبردست را داد، بیاید بگوید ماجرای شکایت ۱۵میلیاردی از تیم چیست یا اصلا مگر بدهی های ما با پرسپولیس قابل مقایسه است؟ چطور آنها در صدرند و ما...»

این مدیر قدیمی آبی ها که حالا خانه نشین است، در پایان با اشاره به اتفاقات برنامه ۹۰ گفت: «متاسفانه این برنامه سیاه ترین شب تاریخ استقلال را رقم زد. شما دیدید که این آقای مدیر حتی نتوانست بازیکن و مربی اش را روی آنتن کنترل کند. این برنامه نشان داد درد استقلال، درد پول نیست. درد همین بی کفایتی ها و مشکلات و حرف های خاله زنکی است. آقای وزیر لطفا به داد این تیم برسید قبل از اینکه مشکلات بیشتر شود.»

این خبر حدود ۱۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۰ )