جواد نکونام شاید در روزهای آینده سرمربی تراکتورسازی شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی جزو معدود مربیان موفق نسل ۹۸ است. او هم در کنار مربیانی چون یحیی گل محمدی گام بلندی برای تغییر نسل مربیان ایرانی برداشتند. تا پیش از آنها، نیمکت تیم های ایرانی در انحصار چند مربی بود. کسانی که برای بررسی رزومه شان نتیجه گیری و نسل سازی اهمیت نداشت، بلکه تنها با نام شان، برای خود نیمکت رزرو می کردند. اما وقتی امسال دایی و گل محمدی و استیلی و... آمدند، آرام آرام نیمکت های پوسیده رنگ باختند. حالا این مسیر همچنان ادامه دارد.

در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره حضور جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی در تراکتورسازی شنیده می شود و گویا این اتفاق ظرف روزهای آینده رخ می دهد. بی شک نکونام هم از همان نسلی خواهد بود که قصد دارند با فکر نو، تغییراتی ایجاد کنند. نکونام باشگاهی را انتخاب کرده که قصد دارد دست به جوانگرایی بزند و نسلی نو بسازد. اصولا مربیان جدید عاشق کار در شرایط سخت هستند. یکی مثل وحید هاشمیان هم همیشه در مصاحبه هایش می گوید دوست دارد کارهای سخت کند. امروز علی دایی هم در گفت و گوی مفصلی که با خبرگزاری فارس داشت به حمایت از چهره هایی چون نکونام و هاشمیان پرداخت و گفت: «مطمئناً حضور مربیان جوان به فوتبال ما کمک می‌کند به خصوص کسی مثل وحید هاشمیان که در آلمان دوران مربی‌گری را در بالاترین مرحله سپری کرده است. به نظر من جواد نکونام هم می‌تواند تجربیاتش را به بهترین شکل به بازیکنان منتقل کند. اینها می‌توانند فکر و ایده نو بیاورند. آنها دوست دارند موفق باشند و برای موفق بودن باید یاد گرفت و تلاش کرد. به نظر من این جوان‌ها بیایند به فوتبال ما چهره دیگری می‌دهند.»

دایی و نکونام هر دو در سابقه بستن بازوبند کاپیتانی را دارند و جزو معدود چهره های مطرح فوتبال ایران هستند که همواره رابطه ای بسیار دوستانه و نزدیک داشته اند.

این خبر حدود ۱۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.