پرسپولیس توانست با سه گل سیاه‌جامگان را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس و سیاه‌جامگان از ساعت ۱۵:۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

پرسپولیس در این دیدار با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید‌جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، رامین رضاییان، احمد نوراللهی،کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی به مصاف سیاه‌جامگان مشهد به میدان رفت.

برای سیاه‌جامگان در این مسابقه محمد ناصری، رضا شربتی، محمدرضا خانزاده، محسن آقایی، سید میثم حسینی، حسین بادامکی، مصطفی احمدی، ایوب کلانتری، موسی ترائوره، حمید علی عسگری و روح الله سیف اللهی به میدان رفتند.

پرسپولیس بازی را هجومی آغاز کرد و حتی می توانست در دقایق ابتدایی به گل برسد. در دقیقه ۳ روی کرنر ارسالی احمد نوراللهی و چند رفت‌وبرگشت، سیدجلال حسینی با یک ضربه خوب محمد ناصری را به زحمت انداخت. پرسپولیسی ها که روی کرنرها کار کرده بودند بار دیگر روی کرنر ارسالی نوراللهی و تاثیرگذاری طارمی، کامیابی‌نیا با ضربه‌ای سر توپ را در درون دروازه سیاه‌جامگان جای داد. در ادامه پاس در عمق وحید امیری باعث شد رضاییان با یک ضربه دقیق و زیبا دروازه میهمان را برای بار دوم باز کند. پرسپولیس ها که در ده دقیقه به دو گل رسیده بودند تلاش می کردند به تعداد گل هایشان بیفزایند. در ادامه طارمی می‌توانست با دریبل ناصری با دروازه‌ خالی سیاه‌جامگان مواجه شود اما این دروازه‌بان در بیرون محوطه در حالت نامتعادل با ضربه سر مانع رد شدن توپ شد.همچنین شماره ۹ سرخپوشان و وحید امیری در دو صحنه پی در پی می‌توانستند از درون محوطه جریمه سیاه‌جامگان دروازه این تیم را باز کنند اما ناصری مانع باز شدن دوباره دروازه تیمش شد و پرسپولیس با همان دوگل راهی رختکن شد.

با شروع نیمه دوم پرسپولیس به حملاتش اضافه کرد و در چند صحنه می توانست به گل برسد اما ناصحی مانع گلزنی سرخپوشان شد. اما در نهایت در یک ضد حمله و با پاس زیبای مسلمان، احمدزاده در موقعیت خوبی قرار گرفت و با پاسی کوتاه طارمی را صاحب توپ کرد تا آقای گل لیگ پانزدهم با یک ضربه دقیق دروازه سیاه جامگان را برای بار سوم باز کرد. پرسپولیسی ها در ادامه نتوانستند به گل برسند و بازی با همان نتیجه ۳-۰ به پایان رسید. سرخپوشان با این برد توانستند با ۳۲ امتیاز قهرمان نیم فصل شوند.

این خبر حدود ۳ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.