سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازیکنان پرسپولیس و سایپا هر دو در شرایط خستگی و تمرین‌های فشرده در این مسابقه حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بازی خوبی بود و شرایط مسابقه لیگ را داشت و بازیکنان دو تیم تمرینات پرفشاری گذارنده‌اند و در این حالت دو تیم با هم بازی کردند و هر دو تیم تلاش کردند و صاحب موقعیت هم شدند و در نهایت هر تیم دو گل زد.من از تیم خودمان رضایت داشتم. بازیکنان ما در شرایط خستگی بازی کردند. نیمه اول واقعی‌تر بود و ترکیب دو تیم ثابت بود و در نیمه دوم تعویض‌هایی هر دو تیم داشتند و هماهنگی لازم در تیم‌ها زمان برد تا شکل بگیرد. بازی برای ما خیلی خوب بود و امیدوارم اگر عیب و ایرادهایی در تیمم دیدم آنها را تا شروع لیگ برطرف کنیم.

فرکی در مورد اینکه پرسپولیس را چطور دید، گفت: پرسپولیس هم ملی پوشانش را نداشت و هر دو تیم از این بازی استفاده کردند. پرسپولیس همیشه پرسپولیس و بزرگ است و اکنون هم صدرنشین است و امیدوارم در ادامه راه هر تیمی که بهتر است نتیجه زحماتش را بگیرد.

سرمربی سایپا در مورد بازی محکم و خشن هر دو تیم گفت: محکم بازی کردن توصیه من بود نه اینکه کسی را بزنند. این فوتبال است و در بازی‌های رسمی حریف به ما رحم نخواهد کرد و باید تمرین محکم و جوانمردانه بازی کردن را انجام می‌دادیم اما محکم بازی کردن عمدی در دو تیم نبود.

فرکی در مورد دیدار ایران و قطر گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم سه امتیازش خیلی مهم است زیرا بازی اول است و خوش بین هستم که شروع خوبی در مقدماتی جام جهانی داشته باشیم.

این خبر حدود ۴ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.