احکام جدید مدیرعاملی، سرپرستی و مدیر‌فنی در باشگاه استقلال صادر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال احکام مدیرعاملی رضا افتخاری، سرپرستی نصرالله عبداللهی و مدیر فنی بهتاش فریبا در این باشگاه صادر شد.

در قسمتی حکم مدیرعاملی رضا افتخاری آمده است: با توجه به ضرورت ارتقا و توسعه نظام باشگاه‌داری در کشور و با عنایت به تجربه و تعهد جنابعالی، بدینوسیله به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی استقلال منصوب می‌گردید.

امید است با اتکا به خداوند متعال و نصب العین قراردادن منویات مقام معظم رهبری و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و با همیاری سایر اعضا محترم شرکت، موفق باشید. محمود گودرزی.

جناب آقای نصرالله عبداللهی پیشکسوت محترم باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران

با عنایت به تعهد، تجارب و سوابق گرانبهای جنابعالی و طبق مصوبه هیئت مدیره به موجب این حکم به سمت سرپرست تیم بزرگسالان باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران منصوب می شوید.

امید است با همکاری و همیاری با سرمربی و کادر‌فنی در جهت شکوفایی هرچه بیشتر در امور فنی تیم که از اولویت‌های خاص و ویژه برخوردار است موفق و موید باشید.

جناب آقای بهتاش فریبا پیشکسوت محترم باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران

با عنایت به تعهد، تجارب و سوابق گرانبهای جنابعالی و طبق مصوبه هیئت مدیره به موجب این حکم به سمت مدیر فنی تیم بزرگسالان باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران منصوب می‌شوید.

امید است با همکاری و همیاری با سرمربی و کادر‌فنی در جهت شکوفایی هرچه بیشتر در امور فنی تیم که از اولویت‌های خاص و ویژه برخوردار است موفق و موید باشید.

سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال ایران

این خبر حدود ۴ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.